Trasy rejsów Najciekawsze trasy rejsów po Chorwacji. Sprawdzone przez nas osobiście... wiele razy. Zapraszamy na rejsy z nami lub czarter jachtów

Trasa Split "Adventure and Sailing"Ⓒ

To niezwykła i wyjątkowa trasa. Żeglarstwo i aktywna przygoda. Rafting i Canyoning - prawdziwy Adventure Tour. Największe i najbardziej znane wyspy Chorwacji. Wspaniałe krajobrazy Dalmacji, widoki na olbrzymie stoki górskie wyłaniające się prosto z morza. A wszystko to przeplatane spływami po górskich rzekach, lotach za motorówką. Takiego rejsu jeszcze nie widzieliście.

Czytaj więcej

Trasa Parków NarodowychⒸ

Wspaniała rekreacyjna trasa, bezpieczna, idealna na pierwsze morskie wojaże. Mnóstwo atrakcji z najsłynniejszymi wodospadami Krka, twierdzami w Sibeniku i jednymi z najsłynniejszych wysp świata "Kornaty". To miejsca, dzięki którym Chorwacja ma miano Karaibów Europy.

Czytaj więcej

trasa "Magiczna Dalmacja"

Dalmacja to magiczny region, czekający na odkrycie. Jej ciepły i łagodny klimat zaprasza wszystkich na ucztę. Ucztę dla oczu, które będą się sycić wspaniałymi krajobrazami oraz ucztę dla ciała i ducha,  gdzie kuchnia śródziemnomorska, pełna świeżości i domowego ciepła ugości każdego.   Kraina tysiąca aromatów, blasku słońca, lekkiej bryzy i białych żagli. Ponad 926 wysp i wysepek, malowniczych zatok, gdzie gaje oliwne, kamienne uliczki średniowiecznych kamienic, winnice czekają na odkrycie. Zapach rozmarynu, lawendy, świeżych ryb, domowego wina i tysiąca smaków unoszących się w powietrzu zabiorą Cię w podróż, która przeniesie was do innego świata. Świata bliskiego przyrodzie, pełnego harmonii, relaksu i wypoczynku. Tu czas zwalnia, tutaj zapomnisz o szalonym tempie codziennego europejskiego biegu a słowo relaks i wypoczynek mają zupełnie inny, prawdziwy wymiar.

Czytaj więcej

Święta Bożego Narodzenia na katamaranie

Okres świąteczny to coraz częściej czas wyjazdów i podróży. Dla tych wszystkich w, którzy szukają innego pomysłu na święta, chcą święta spędzić aktywnie, przy blasku świec i choinki na jachcie w Chorwacji... zapraszamy na ten niezwykły rejs. Jak co roku zapraszamy. Razem poszukajmy św. Mikołaja.

Czytaj więcej

Rejs Sylwestrowy Wyspy Kanaryjskie

Szczególny czas, szczególne miejsce. Wyspy Kanaryjskie, kraina wiecznej wiosny. Wybierz się na Rejs Sylwestrowy w słońcu, niech to będzie inny Sylwester niż wszystkie do tej pory.

Czytaj więcej

Rejs Sylwestrowy Chorwacja

Niezwykły czas, niezwykła noc. Myślałeś już o tym, jak by to było, gdyby tak spędzić Sylwestra na jachcie. Czy jak co roku chcesz go spędzić tak samo ? Rejs Sylwestrowy, Chorwacja, Grecja , Seszele. 80

Czytaj więcej

Trasa Split - Szlakiem Cesarza Dioklecjana Ⓒ

Trasa szlakiem Cesarza Dioklecjana to podróż w czasie... Cesarz Dioklecjan właśnie Split wybrał jako miejsce swojej letniej rezydencji... Z wyspy Brac sprowadzał marmur na budowę pałacu... z tego samego białego marmuru zbudowano siedzibę prezydentów USA, Biały Dom... a Makarska Riviera jest do dzisiaj najbardziej rozrywkową częścią Chorwacji. Trasa z gatunku łatwych poprowadzi nas pomiędzy urokami żeglarstwa, Cesarzem, tańcem i błogim wypoczynkiem na plaży... A Omis była gniazdem najniebezpieczniejszych Piratów.

Czytaj więcej

Hit sezonu, najpopularniejsza trasa 2016. Nasza najnowsza trasa Trasa Północna - "Natura i Relaks"

Najpopularniejsza trasa, HIT minionego sezonu. Ponad 40 rejsów. Natura i Relaks. Trasa wiedzie przez najpiękniejsze wyspy i średniowieczne miasteczka północnej Chorwacji. Wyspa Krk, Cres, średniowieczny Rab, wyspa Olib, Goli Otok-Chorwackie Alcatraz to tylko nieliczne miejsca, jakie odwiedzisz na tej trasie.

Czytaj więcej

Trasa Split - historyczno militarna i Błękitna Grota Ⓒ

Wspaniałe przygoda żeglarska szlakiem najważniejszych wysp Chorwacji. Brać, Hvar wyspa lawendowa. Morska przygoda, relaks, wypoczynek i spotkanie z historią tą odległą i tą najbliższą. Punktem docelowym wyjazdu jest wyspa Vis. Magiczne miejsce. Pełne tajemniczych przejść, bunkrów. Od czasu drugiej wojny światowej przez 50 lat była zamkniętą strefą wojskową. Ma olbrzymie znaczenie strategiczne. Wyspa Vis jest nazywaną bramą Adriatyku leżącą kilka mil od wyspy Bisevo z najsłynniejszą na świecie Błękitną Grotą. Wspaniałe winnice i manufaktury produkujące wino czekają na Ciebie,

Czytaj więcej

Trasa Split - Szlakiem Marco Polo Ⓒ

Wypływając ze Splitu przenosimy się do pradawnych czasów, gdy królował nad miastem Pałac Cesarza Dioklecjana a Marco Polo przecierał Jedwabny Szlak . Przeżyjemy żeglarską przygodę, odwiedzając te miejsca, które i on na pewno odwiedzał na Chorwacji.

Czytaj więcej

Trasa Trogir - Wenecja Południa Ⓒ

Poczuj się jak prawdziwy Wenecjanin... rozpocznij swój rejs na historycznej wyspie. Unikalna starówka położona na wyspie. Średniowieczne mury, kamienice starówki, wąskie uliczki tworzą niepowtarzalny klimat, którym przyciągają tłumy ludzi z całego świata. Trogir jest super miejscem wypadowym w stronę Błękitnej Groty na wyspie Bisevo i Hvaru, który powala zapachami lawendy i historii...

Czytaj więcej

Trasa Homara i LangustyⒸ

Trasa Homara i Langusty, to nasza propozycja dla żeglarzy lubiących wyspiarskie klimaty oraz dania kuchni śródziemnomorskiej. Malowniczy rejs między najbardziej znanymi wyspami Chorwacji - Hvar, Brac, Vis aż do najdalej wysuniętej wyspy Lastovo, zwanej krainą Homara, to prawdziwa morska przygoda. Trasa pełna niesamowitych widoków, zapachów i smaków kuchni dalmatyńskiej. Jest przygodą i podróżą do miejsc niezwykłych.

Czytaj więcej

Seszele, wyspy pełne magii - trasa

Perła Oceanu Indyjskiego. Wyśniony cel żeglarskich wypraw. Odkryj z nami prawdziwy raj. Ostatnie miejsce na świecie, gdzie nie dotarła masowa turystyka. Bezludne wyspy, białe plaże z piasku koralowego i lazurowa woda. Prawdziwy raj, gdzie cisza i spokój mieszkają na stałe. Najbardziej ekskluzywne i egzotyczne miejsce na egzotyczne wakacje. To tutaj bywają Angelina Jolie i Brad Pitt, To tutaj księżna Kate spędzała miesiąc miodowy. Chłonąć przyrodę, napawać oczy widokami i odpoczywać-takie właśnie są Seszele. Seszele to raj dla fanów nurkowania, aktywnych sportów, a także dla tych, którzy uwielbiają kąpiele słoneczne, błogie lenistwo i doznania kulinarne, prawdziwe i miejscowe. Niegdyś schronienie piratów, teraz jedno z najpiękniejszych miejsc, prawdziwy rajski ogród.

Czytaj więcej

Seszele Trasa i oferta

Perła Oceanu Indyjskiego. Wyśniony cel żeglarskich wypraw. Ostatnie miejsce na świecie, gdzie nie dotarła masowa turystyka. Bezludne wyspy, białe plaże z piasku koralowego i lazurowa woda. Prawdziwy raj, gdzie cisza i spokój mieszkają na stałe.Najbardziej ekskluzywne i egzotyczne miejsce na egzotyczne wakacje. To tutaj bywają Angelina Joly i Brad Pitt, To tutaj księżna Kate spędzała miesiąc miodowy. Chłonąć przyrodę, napawać oczy widokami i odpoczywać - takie właśnie są Seszele Seszele to raj dla fanów nurkowania, aktywnych sportów, a także dla tych którzy uwielbiają kąpiele słoneczne, błogie lenistwo i wyzwania kulinarne. Niegdyś schronienie  piratów, teraz jedno z najpiękniejszych miejsc, prawdziwy rajski ogród.

Czytaj więcej

Kalendarz Rejsy Seszele

Seszele, ostatnie miejsce na świecie, gdzie nie dotarła masowa komercja. Perła Oceanu Indyjskiego, Miejsce wyśnionych żeglarskich wypraw. To tutaj mieszka Brad Pit a księżna Kate spędzała miesiąc miodowy. Miejsce niezwykłe, inny świat, gdzie słowo relaks nabiera prawdziwego znaczenia... Z dala od cywilizacji, komercji turystycznej. Dziewicza przyroda, wspaniałe plaże i błękitna woda... Niegdyś schronienie piratów, teraz jedno z najpiękniejszych miejsc na ziemi, prawdziwy rajski ogród. Gorąco polecam je zakochanym. Seszele to jedyne granitowe wyspy na świecie pamiętające początki powstania kontynentów. Wolne terminy, aktualne wyjazdy.

Czytaj więcej

Grecja Magiczne Cyklady

Wyspy Cyklady - najsłynniejszy region Grecji. Kraina spokoju, relaksu i słońca, malowniczych portów i miejsc gdzie czas jak by zwolnił i w miejscu się zatrzymał. Szlaki Homera i mitologii greckiej, gajów pomarańczy, gdzie każdy dzień zaczyna się słowami kalimera. Błękit nieba z granatem wody pomieszany a słońce radośnie odbija się w nim swoimi promieniami.

Czytaj więcej

Grecja, Hydra, Zatoka Sarońska

Na tej trasie będziesz mieć spotkanie z prawdziwą starożytną historią i mitologią. Zobaczysz miasto Epidauros z największym zachowanym i działającym do dzisiaj amfiteatrem na 14.000 osób. Świątynie słynnego Eskulapa, przepiękne plaże. Poznasz i odwiedzisz miejsce gdzie nie istnieją samochody, motory i rowery –cały transport odbywa się wyłącznie na osłach. …a w innym magicznym miejscu mieszkał Leonard Cohen i stworzył większość swoich dzieł. Łatwa turystyczna trasa , szczególnie polecana w miesiącach kwiecień do czerwiec i wrzesień do listopad.

Czytaj więcej

Grecja Salamina

Trasa z Aten przez Hydrę do Salaminy Słoneczna Hellada zaprasza w lazurowego morza kolory. To tutaj odkryjesz magiczne ślady starożytnych bohaterów mitologii. Achilles, Maraton, Eskulap, Epidauros i Salamina wszystko poznasz i dowiesz się więcej w tych wspaniałych okolicznościach przyrody. Trasa podobna do trasy zatoki Sarońskiej dla tych , którzy chcą intensywniej zwiedzać i dużo więcej żaglować.

Czytaj więcej

Grecja Wyspy Jońskie

Wyspy Jońskie - kraina słońca i radości - Karaiby Grecji. Ten region oferuje najbardziej spokojne żeglowanie w całej Grecji. W przeciwieństwie do rejonu Aten gdzie od lipca do połowy września występuje bardzo silny wiatr Meltemi. W rejonie morza jońskiego nie ma większych fal i wiatrów a żegluga jest typowo wakacyjna i rodzinna.

Czytaj więcej

Trasa Luksusowym Jachtem Motorowym

Komfort hotelu i codziennie inne widoki... Luksusowy jacht motorowy wyłącznie do Twojej dyspozycji. Każdego dnia będziesz w innym miejscu bez konieczności codziennego pakowania.  Właśnie tak można wypoczywać, połączyć wygodę hotelu ze wspaniałymi przeżyciami słonecznej żeglugi na prywatnym jachcie. Nie będziesz jadł posiłków w zatłoczonej restauracji ... Doświadczona załoga zawiezie was wszędzie tam, gdzie znajdziecie wszystko to, co sprawi, że Twoje wakacje będą komfortowe i wyjątkowe.  Miejsce na górnym pokładzie będzie prawdziwą plażą i strefą wypoczynku, z której rozciągają się wspaniałe widoki. Zależnie do Twoich upodobań możesz spędzać czas w miastach, zatokach, lub w ciszy i komforcie swojego jachtu. Uwaga, Takie wakacje są zaraźliwe. Raz spróbujesz, będziesz chciał to powtarzać i powtarzać.

Czytaj więcej
{ meaRenderPageContainer('footer' )|raw }}