Wędkowanie na Chorwacji Idealny sposób na dodatkowy relaks na jachcie. Jak, gdzie i co można złapać. Jak wędkować i jak się wybrać na wyprawę po wielkie dwumetrowe tuńczyki

Kilka podstawowych porad jak wędkować na Chorwacji

Wspaniałym uzupełnieniem morskiej przygody jest morskie wędkowanie. Wędkować na Chorwacji może każdy bez względu na wiek i umiejętności a szczególnie dla naszych milusińskich, które możesz zobaczyć na dole tej strony. Oto kilka porad dla początkujących, którzy chcą spróbować swoich sił. To świetna zabawa i zajęcie dla dzieci, które tak się wciągają, że pierwsze rano chcą wstawać ;) Dużo niżej jest kilka praktycznych uwag dla bardziej zaawansowanych wędkarzy.

Czytaj więcej

Troling, wędkowanie na chorwacji

Żeglując po Chorwacji i nie tylko warto zainteresować się rybami, które skryte są pod naszym jachtem podczas rejsu. Po pierwsze jest to świetna przygoda i szansa poznania niespotykanych często u nas gatunków morskich , a co najważniejsze, może zapewnić wyśmienitą kolację dla załogi. Adriatyk, Morze Śródziemne i Ocean Atlantycki, stanowią ogromne łowiska rybne. Spośród bogactwa ryb, które można tam złapać na odpowiednie przynęty najczęstsze z nich to:

Czytaj więcej

Połowy wielkich tuńczyków na Chorwacji

Niesamowita przygoda, atrakcja jakich nie ma nigdzie. Wybierz jeden dzień i wypłyń na połów tuńczyków. Otrzymasz profesjonalny sprzęt, nakręcisz film, zrobisz zdjęcia jakich nie ma nikt a wspomnienia pozostaną na zawsze.

Czytaj więcej

Wędkowanie na Seszelach

Wspaniała przygoda, wędkarskie eldorado, emocje które sięgają zenitu…

Czytaj więcej

Jak filetować ryby

Tutaj podpowiem tym, którzy mają małe doświadczenie w tzw sprawianiu ryb i ich filetowaniu. Mała jest u nas tradycja filetowania ryb. Wiążę się to chyba z tym, że najpopularniejsza ryba był karp i to wyłącznie na święta. Zdobyty, wystany w kolejkach no i było szkoda każdego kawałka mięsa. Czasy się zmieniły. Ryby są ogólnie dostępne. Więc można się brać za filetowanie.

Czytaj więcej
{ meaRenderPageContainer('footer' )|raw }}