Rodzaje rejsów Zapoznaj się z rodzajami rejsów - dokładne opisy, przykłady, galerie - pomysły na spędzanie czasu

Święta Bożego Narodzenia na katamaranie

Okres świąteczny to coraz częściej czas wyjazdów i podróży. Dla tych wszystkich w, którzy szukają innego pomysłu na święta, chcą święta spędzić aktywnie, przy blasku świec i choinki na jachcie w Chorwacji... zapraszamy na ten niezwykły rejs. Jak co roku zapraszamy. Razem poszukajmy św. Mikołaja.

Czytaj więcej

Rejsy okolicznościowe

Prezent z pomysłem, Rejsy Okolicznościowe. IMIENINY..., URODZINY..., NIESPODZIANKI..., ZARĘCZYNY NA BEZLUDNEJ WYSPIE..., POŚLUBNE. Chcesz inaczej niż zawsze podjąć swoich gości? Zaskocz ich mile... Zaproś na jacht... Zrób niespodziankę. Uczyń ten dzień dniem szczególnym.

Czytaj więcej

Rejsy dla osób bez uprawnień

Nareszcie coś specjalnie dla Ciebie.      Rejsy dla osób bez uprawnień, to rejsy dla każdego.   Bezpiecznie i komfortowo. Rejsy turystyczno-rekreacyjne dla osób bez żadnych uprawnień żeglarskich i pływackich połączone są specjalnie przygotowane z myślą o osobach, które chcą rozpocząć swoją przygodę z morzem lub spędzić inne , wyjątkowe i niepowtarzalne wakacje. Dodatkowo na rejsie , każdy otrzyma podstawowe szkolenie żeglarskie. Oferta skierowana do osób bez doświadczenia i specjalnej kondycji od 1 roku do lat 100.

Czytaj więcej

Rejsy wakacyjne

Rejsy wakacyjne, Wakacje na jachcie Nie wiesz, czy lubisz żeglować lub, czy żeglowanie jest dla Ciebie sposobem na poznanie świata, kontakt z naturą ? Czy jedziesz na wakacje z założeniem: opalanie, zwiedzanie, czas na relaks i wypoczynek? Czy wieczorem miałbyś ochotę na postój w przytulnym porcie z klimatem lub w cichej zatoczce...? Czy lubisz posiedzieć przy porannej kawie na tarasie z widokiem na morze.? Jeżeli z takim założeniem chcesz wyjeżdżać to wakacje na jachcie są właśnie idealne dla Ciebie. Tylko uważaj, żeglowanie jest zaraźliwe, zarazisz się raz i będziesz chciał każdego roku więcej i więcej...

Czytaj więcej

Rejsy dla Singli

To całkiem Nowa, całkiem inna... Propozycja, specjalnie dla Ciebie. Wiemy jak to jest, gdy trzeba dopłacać za podwójny pokój... zresztą na pewno znasz wiele powodów by skorzystać właśnie z naszej oferty... Adriatyk, jedno z nielicznych miejsc zaliczanych do żeglarskiego raju, w których jest miejsce dla początkujących, amatorów mocnych relaksu wypoczynku i słońca. Przez 7 dni jacht będzie naszym domem. Codziennie jesteśmy w innym porcie, zwiedzamy parki narodowe, kąpiemy się w zatokach i podziwiamy krajobrazy Dalmacji. Wieczorem czas na zajęcia własne, zwiedzanie, odwiedziny w Konobie - typowe chorwackie restauracje z muzyką, występujące wzdłuż wybrzeża Adriatyku, w których można zjeść regionalne potrawy i degustować lokalne, domowe wino... Wszyscy uczestnicy rejsu biorą czynny udział w prowadzeniu jachtu włącznie ze sterowaniem. Otrzymasz podstawowe szkolenie żeglarskie a wszystko to pod fachowym okiem doświadczonego kapitana.

Czytaj więcej

Podróż poślubna na jachcie

Podróż poślubna na prawdziwym jachcie. To wyjątkowa oferta na nową drogę życia. Wspaniała pamiątka, przepiękna przygoda, niezapomniane wrażenia. Chorwackie złote słońce, granatowa woda, biały jacht pod żaglami i młoda para. Wypłyńcie w podróż poślubną... Wpłyńcie w małżeństwo na fali romantycznej przygody. To wydarzenie inne niż wszystkie. Wasz miodowy czas niech będzie oryginalny i różni się od wycieczek, na które zawsze można się wybrać z innych okazji... Będzie o czym wnukom opowiadać.

Czytaj więcej

Rejsy z nurkowaniem

Rejs żeglarski połączony z nurkowaniem sprawi, że Twój urlop będzie jedyny i niepowtarzalny. To propozycja dla każdego niezależnie od wieku i umiejętności. Jest też specjalny program jednodniowy dla osób, które nigdy nie nurkowały, a chciałby by przeżyć taką niesamowitą przygodę, pełną emocji, niesamowitych wrażeń i widoków podwodnego, błękitnego świata.

Czytaj więcej

Twoja firma pod żaglami

Ofertę kierujemy do tych wszystkich firm, które mając na myśli swoich pracowników, kontrahentów,kooperantów czy współpracowników chcą zadbać, docenić, utrzymać motywację na wysokim poziomie, docenić ich wyniki i energię wkładaną w rozwój firmy chcą w nieszablonowy atrakcyjny sposób zacieśnić kontakty z partnerami oraz aktualnymi lub przyszłymi klientami, kooperantami,, dystrybutorami, odbiorcami... etc.

Czytaj więcej

Szkolenie żeglarskie na morski stopień Voditelj Brodice

Naszym atutem jest to, że uczymy najważniejszego - Uczymy "praktycznej praktyki" oraz całej teorii niezbędnej do zdania egzaminu. Dla naszych kursantów GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY NA CZARTEROWANE U NAS JACHTY. Nasze kursy wyróżnia to, że podczas ich trwania poza programem kursu teoretycznego i praktycznego dodatkowo płyniemy trasą polecaną nowym sternikom na ich pierwszy rejs. Dzięki temu będą mogli w swoim pierwszym samodzielnym rejsie poruszać się po miejscach, które poznają na naszym kursie. Dowiedzą się, jak i gdzie najlepiej parkować, co zobaczyć i pokazać swojej załodze, gdzie najlepiej zjeść, robić zakupy i wiele innych przydatnych informacji, których udzieli doświadczony kapitan Maciej Młodowicz.

Czytaj więcej

Rejsy z Jogą

Cisza, relaks i wypoczynek. Przepiękne widoki, lazurowa woda, zielone wzgórza wysp i białe żagle. Kilkudniowe sesje jogi dają większe odprężenie niż kilkutygodniowe tradycyjne wakacje. Zajęcia prowadzi trener, którego też możecie przywieźć ze sobą. Zajęcia dopasowane do poziomu uczestników.

Czytaj więcej

Zostań Super Załogantem

Zostań "Super załogantem" to nasza nowość na rynku. Tylko u nas możesz odbyć specjalny rejs szkoleniowy bez konieczności zdawania egzaminów. Dla osób, które nie mają uprawnień a chciały by nabyć wiedzy i praktyki w zakresie obsługi, prowadzenia jachtu żaglowego tak, żeby stać się prawdziwym członkiem załogi, który może pomóc swojemu kapitanowi w czasie rejsu. . Zostań wykwalifikowanym członkiem załogi. Dla swojego własnego komfortu i bez stresu związanego z egzaminem.

Czytaj więcej

Rejsy stażowe

- Myślisz by podnosić swoje kwalifikacje żeglarskie.? - Chcesz zdobyć patent sternika. - Potrzebujesz godzin stażu ? - Chciałbyś oprócz bicia kilometrów wziąć udział w prawdziwym morskim szkoleniu ?

Czytaj więcej

Imprezy cykliczne na lądzie w Chorwacji

Dokładne i aktualne informacje o imprezach cyklicznych odbywających się na Chorwacji. Możesz swoje wakacje tak zaplanować, by odwiedzić jedną z nich.

Czytaj więcej

Rejs z Jogą i kuchnią Ajurwedyjską

Czytaj więcej

Oferta dla firm

Ofertę kierujemy do tych wszystkich firm, które mając na myśli swoich pracowników, kontrahentów, kooperantów czy współpracowników chcą zadbać, docenić, utrzymać motywację na wysokim poziomie, docenić ich wyniki i energię wkładaną w rozwój firmy chcą w nieszablonowy atrakcyjny sposób zacieśnić kontakty z partnerami oraz aktualnymi lub przyszłymi klientami, kooperantami,, dystrybutorami, odbiorcami... etc.

Czytaj więcej
{ meaRenderPageContainer('footer' )|raw }}