Dojazdy na Chorwację. Wskazówki i porady Dojazd na Chorwację. Wskazówki i porady. Koszt dojazdu autem. Jak omijać korki. Jak ominąć autostradę na Słowenii. Stacje benzynowe i LPG na trasie. Dojazd autobusem, bilety on line.

Dojazd samochodem, Opłaty, Stacje LPG

Dojazd autostradę na Chorwację, Wskazówki,. Porady, Gdzie tankować, opłaty, viniety. Jak ominąć autostradę na Słowenii, Stacje paliw LPG , opłaty na autostradach. Nie są potrzebne przejściówki

Czytaj więcej

Koszty dojazdu autem

Jakie są koszty dojazdu autem na Chorwację. Opłaty, viniety, paliwo i LPG - nie potrzeba przejściówek do tankowania.

Czytaj więcej

Jak omijać korki i autostrady na Chorwacji

W sezonie urlopowym od lipca do września wielką zmorą kierowców są olbrzymie korki, które są w Chorwacji. Jest kilka miejsc w których się tworzą. Dzieje się tak dlatego, że w czasie zmian tzw turnusów tysiące aut jedzie na Chorwację a drugie tysiące wracają do domu. Największe zatory tworzą się na granicy, przy opłatach na bramkach i tunelach. Jest kilka sposobów na to by je ominąć.

Czytaj więcej

Jak ominąć autostradę na Słowenii

Jak ominąć autostradę na Słowenii? Jak ominąć korki w sezonie letnim. Tak jest to możliwe, Trzeba zjechać z autostrady i jechać bocznymi drogami. Na inne przejście gdzie nie ma korków. W miesiącach lipiec i sierpień warto rozważyć taki wariant. Korek do granicy potrafi mieć i 20 km.

Czytaj więcej

Transport autokarowy do Chorwacji

W okresie od kwietnia do października zapewniamy stałą komunikację pomiędzy Polską a Chorwacją. Zamów bilet on line.

Czytaj więcej

Stacje LPG w Europie - mapa

Lokalizacje stacji z LPG w Europie. Wybierz kraj, zobacz gdzie możesz zatankować.

Czytaj więcej

Hotele na Chorwacji - także apartamenty, pensjonaty tysiące ofert w dobrych cenach.

Wczasy na jachcie przedłużone ? przylatujecie, dojeżdżacie wcześniej - na tej stronie można wynająć w dobrej cenie noclegi w hotelach, apartamentach domkach itd.

Czytaj więcej

Mapki dojazdu do marin

Tutaj znajdziesz mapki dojazdu i lokalizację do niektórych marin na Chorwacji. Sukosan, Trogir, Seget Donij, Kastela, Split. Dowiesz się też o vinietach, opłatach, stacjach LPG

Czytaj więcej

Dojazd do Sukosan Marina Dalmacija

Marina Dalmacija w Sukosan, zobacz wirtualny spacer z lotu ptaka. Dalmacija, to najnowocześniejsza i największa marina na Chorwacji. Pięknie zagospodarowana, dla ponad 1200 jachtów. Wspaniałe zaplecze i infrastruktura. Dowiedz się jak do niej dojechać.

Czytaj więcej

Gdzie nocować w drodze na Chowrwację

Jedziesz na Chorwację, Planujesz nocleg po drodze ? Noclegi w Mikulowie i przed Wiedniem. Przykładowe miejsca znalezione przez uczestników wcześniejszych wyjazdów.

Czytaj więcej

Marina Seget Donij Trogir

Marina Seget jest po stronie lądu, przed miejscowością Trogir. Z drogi głównej jest dość niepozornie i słabo oznaczony zjazd. Marina jest nowa , piękna restauracja i basen dostępny dla wszystkich uczestników rejsów.

Czytaj więcej

Dojazd i Marina Zadar Chorwacja

Informacje zdjęcia i panorama z lotu ptaka pokazująca Chorwacką Marinę Tankerkomerc w miejscowości Zadar.

Czytaj więcej

Kwatery, apartamenty na Chrowacji

Ciekawe i często nie typowe oferty apartamentów na Chorwacji.

Czytaj więcej
{ meaRenderPageContainer('footer' )|raw }}