Liczba osób:

Oferty

Egzotyka

Tajlandia - Kraina uśmiechu

Tajlandia
Poza Seszelami upodobaliśmy sobie jeszcze jedno, egzotyczne miejsce na ziemi gdzie nasze załogi podziwiają piękno przyrody, przenosząc się do Krainy Uśmiechu, jak nazywa się Tajlandię, dzięki wiecznie uśmiechniętym mieszkańców – do jej południowej części - wyspy Phuket, która zauroczy każdego swoim tropikalnym bogactwem natury, barw i kształtów, kultury, smaków i aromatów. Bajkowa sceneria z wapiennymi szczytami, dziewiczymi białymi plażami, rafy koralowe, parki wodne, kolorowe gatunki ptaków sprawiają, że czujemy się przeniesieni w świat niezwykłe odprężający, urzekający, błogi z bardzo dobrymi warunkami do nurkowania i snoorkowania.
Żeglowanie w Tajlandii to wspaniała przygoda, do której zapraszamy. Codziennie na nocleg jesteśmy w innym miejscu innej zatoce...
Więcej o trasie


Seszele, rajskie wyspy

Perła Oceanu Indyjskiego. Wyśniony cel żeglarskich wypraw. Odkryj z nami prawdziwy raj. Ostatnie miejsce na świecie, gdzie nie dotarła masowa turystyka. Bezludne wyspy, białe plaże z piasku koralowego i lazurowa woda. Prawdziwy raj, gdzie cisza i spokój mieszkają na stałe. Najbardziej ekskluzywne i egzotyczne miejsce na egzotyczne wakacje. To tutaj bywają Angelina Jolie i Brad Pitt, To tutaj księżna Kate spędzała miesiąc miodowy. Chłonąć przyrodę, napawać oczy widokami i odpoczywać-takie właśnie są Seszele. Seszele to raj dla fanów nurkowania, aktywnych sportów, a także dla tych, którzy uwielbiają kąpiele słoneczne, błogie lenistwo i doznania kulinarne, prawdziwe i miejscowe. Niegdyś schronienie piratów, teraz jedno z najpiękniejszych miejsc, prawdziwy rajski ogród.

 
Więcej o trasie


{ meaRenderPageContainer('footer' )|raw }}