O czarterowaniu, informacje Informacje o tym jak czarterować. Jaki jacht wynająć. Jak obniżyć koszty czarteru. Jak się do tego zabrać

ABC Czarterowania

Żeglarstwo nie jest już sportem zamkniętym i elitarnym dla nielicznych. Poniższe porady są dla tych wszystkich, którzy zaczynają swoją przygodę z żaglami na Adriatyku. I wybierają się na chorwackie, żeglarskie wakacje. Dowiesz się jakie są procedury związane z odbiorem jachtu i jego zdaniem, jak poruszać się w przepisach czarterowych. Zaoszczędzisz swój czas i będziesz mógł od razu cieszyć się wakacjami a nie walczyć z biurokracją.

Czytaj więcej

czarterowanie dlaczego warto

To super pomysł na inne, ciekawe dające masę niesamowitych przeżyć i doznań wakacje. Czarterując jacht możesz przeżyć swoją przygodę życia. W gronie przyjaciół znajomych, z rodziną. Taki rejs to całkowita zmiana. Nie masz uprawnień, popłyń ze skipperem lub zapisz się na nasz kurs żeglarski, po którym zaczniesz samodzielnie żeglować.

Czytaj więcej

Ogólne warunki czarteru

Tutaj znajdziesz zapisane ogólne warunki czarteru jachtu do samodzielnej żeglugi.

Czytaj więcej

Bavaria 36 "Dalu" dane i cennik

Nasza szczególnie polecana Bavaria 36. Idealna na wakacyjne żeglowanie. Stabilna jak pływający kamping. Bezpieczna, sprawdzona, zapewniająca komfort żeglugi. Posiada 3 kabiny i bardzo dobrze rozplanowane wnętrze. Dużo schowków, zakamarków dzięki którym można zmieścić praktycznie wszystko. Nowe żagle i remont miały miejsce w 2014 roku.

Czytaj więcej

Skipper linia 24

Czarterując u nas jacht, otrzymujesz od nas osobistego konsultanta, porady i pomoc w czasie całego rejsu. "Skipper linia 24" - Service, porada, pogoda, informacje.

Czytaj więcej

Jak obniżyć koszt czarteru

Kilka praktycznych porad o tym, jak taniej wynająć jacht, jak obniżyć koszty rejsu.

Czytaj więcej
{ meaRenderPageContainer('footer' )|raw }}