Nareszcie coś specjalnie dla Ciebie.
Rejsy dla osób bez uprawnień, to rejsy dla każdego. Bezpiecznie i komfortowo.

Kto z Was nie marzył by być kapitanem Morganem, odkryć tajemniczą wyspę skarbów pełną skrzyń ze złotem...

Rejsy turystyczno-rekreacyjne dla osób bez żadnych uprawnień żeglarskich i pływackich połączone są specjalnie przygotowane z myślą o osobach, które chcą rozpocząć swoją przygodę z morzem lub spędzić inne , wyjątkowe i niepowtarzalne wakacje.
Dodatkowo na rejsie , każdy otrzyma podstawowe szkolenie żeglarskie.
Oferta skierowana do osób bez doświadczenia i specjalnej kondycji od 1 roku do lat 100.


 

W czasie rejsu będziecie stanowili prawdziwą załogę, która bierze udział we wszystkich pracach związanych z obsługą i prowadzeniem jachtu.

Podstawowy plan dnia: Śniadanie, żeglowanie,  kąpiel i nurkowanie,.Lunch, żeglowanie, żeglowanie, żeglowanie, kąpiel i nurkowanie, wypad na ląd, spacerowanie, zwiedzanie, kolacja, szantowanie i rumowanie?..I luksus spania do oporu.

Praca przy żaglach, zwrotach, manewry wejścia i wyjścia z portu a nawet sterowanie jachtem - to tylko część atrakcji takiego rejsu...a wszystko pod czujnym okiem i nadzorem doświadczonego skippera (osoba prowadząca jacht, kapitan)
Skipperzy prowadzący jachty, oraz same jachty są tak dobrane, by osobom bez doświadczenia i kondycji zapewnić maksimum bezpieczeństwa i poczucia komfortu w czasie rejsu.

zobacz także "Rejs Sylwestrowy "

Wystawiamy opinie z rejsu honorowane przez PZŻ uprawniające do podnoszenia kwalifikacji,zaliczane do rejsów stażowych na kolejne stopnie żeglarskie oraz wpisy do książeczki żeglarskiej.

Przykładowe rozmieszczenie koi na jachcie.Na rysunku Bavaria 36 w układzie 6/1 co oznacza
jacht zarejestrowany na 7 osób,
3 kabiny dwuosobowe i jedno miejsce w salonie na kanapie.Zamów bezpłatną wycenę Twojego rejsu

 

Udostępnij ten artykuł: facebook twitter linkedin
{ meaRenderPageContainer('footer' )|raw }}