Na czym pływamy Pływamy na wszelkich jachtach. Poniżej dla ułatwienia informacje o głównych rodzajach jachtów na których najczęściej pływamy. Standardowe oferty przygotowywane są dla tego typu jachtów.

Jachty na naszych rejsach - typowe jachty żaglowe

Wirtualny spacer oraz Informacje o typowych klasycznych jachtach żaglowych, na których odbywają się rejsy.

Czytaj więcej

Jacht żaglowy Bavaria 36

Wirtualny spacer, Jacht Bavaria 36, to jeden z najpopularniejszych modeli jachtu morskiego na Adriatyku. Od lat cieszy się niesłabnącym powodzeniem i zainteresowaniem. To idealne połączenie niskiej ceny z bezpieczeństwem i komfortem wakacyjnej żeglugi. Mimo swoich lat jest niezniszczalny jak dobry mercedes.

Czytaj więcej

Jacht żaglowy Bavaria 44

Wirtualny spacer. Jacht Bavaria 44, najczęściej czarterowany jacht 4 kabinowy w segmencie jachtów ponad 8 letnich. Bezpieczny, sprawdzony i bezawaryjny. Funkcjonalnie zaprojektowane wnętrza, dwie łazienki, duża kuchnia i kokpit/taras na zewnątrz zapewniają odpowiedni komfort do wakacyjnej żeglugi.

Czytaj więcej

Beneteau Oceanis 58, luksus i prestiż pod żaglami

Jachty są o różnym standardzie. Dla każdego według upodobania. Tutaj prezentujemy jeden z nich. Przepiękny luksusowy jacht żaglowy. Pełna klimatyzacja. Daje bezpieczeństwo, olbrzymi komfort i prestiż żeglowania. Wyposażony w najnowocześniejsze sprzęty nawigacyjne oraz niezbędne wyposażenie wysokiego standardu takie jak min: -Klimatyzacja w każdej kabinie, 220 volt w gniazdku, internet na morzu, TV, DVD, to tylko część z jego bogatego wyposażenia. To już jacht rodem z XXII wieku. W którym wysokość w salonie to aż 2,77 m

Czytaj więcej

Katamarany na naszych rejsach - Katamarany

Zobacz wirtualny spacer. Piękne,bezpieczne, prestiżowe i wygodne. Duża przestrzeń wypoczynkowa, Każda kabina ma swoje WC i łazienkę.

Czytaj więcej

Katamaran Lagoon 380

Lagoon 380 jest najczęściej kupowanym katamaranem na świecie. Ten  najmniejszy z serii produkowanych przez stocznię Lagoon jachtów oferuje właścicielom i ich gościom – czy to w wersji z trzema czy z czterema kabinami – komfort, przestrzeń i pełną swobodę.

Czytaj więcej

Katamaran Lagoon 400

Katamaran model Lagoon 400, to efekt wieloletnich doświadczeń stoczni, która specjalizuje się w budowie katamaranów od 1984 roku. Lata doświadczeń i współpracy z żeglarzami, których opinie i sugestie zawsze były brane pod uwagę przy projektowaniu nowych modeli, zaowocowały powstaniem kwintesencji piękna, prestiżu i osiągów żeglarskich. Dobrze przemyślane wnętrza i miejsce na pokładzie czyni go jednostką, na której każdy chciałby spędzić swoje wakacje. Rodzina Lagoon, to katamarany - Lagoon 380, 39, 400, 410, 420, 450, 560, 600. Każdy wybierze model najlepszy dla siebie.

Czytaj więcej

Katamaran Lagoon 420

Wirtualny spacer. Katamaran Lagoon 420 , to prawdziwy pływający hotel na wodzie. Dużo miejsca. Salon z widokiem 360 stopni do okoła pozwala podziwiać widoki nawet bez wychodzenia na pokład. Siatka na dziobie między pływakami jest prawdziwą plażą na której zmieści się cała załoga.

Czytaj więcej

Katamaran Lagoon 450

Jeden z największych katamaranów na Chorwacji. Komfortowy i piękny. Nie ma osoby, która by nie chciała spędzić na nim urlopu. Daje poczucie lekkości i przestrzeni. Szybki jak strzała, piękny jak łabędź.

Czytaj więcej

Perła w naszej koronie luksusowy jacht motorowy Ferretti 680

Wirtualny spacer - Luksusowy jacht Ferretti 680. Luksusowe wakacje na ekskluzywnym jachcie motorowym. Biały jacht, złote słońce, lazurowa woda i Ty... Jacht motorowy Ferretti 680, to prawdziwa perła w koronie Chorwackiego wybrzeża. Prestiż , relaks i wypoczynek ze sportowym pazurem. Spraw sobie taki prezent.

Czytaj więcej

Jacht motorowy Princess V39

Wirtualny spacer - Jacht motorowy Princess V39 Przepiękna linia, wyjątkowy komfort, porywające przyspieszenie sprawia, że obecność na tym jachcie, to niezapomniane przeżycie, szczególnie gdy dach jest otwarty tworząc 5 metrów kwadratowych otwartej przestrzeni.

Czytaj więcej

Adria 1002

Wirtualny spacer - Kompaktowa motorówka z dużą przestrzenią. Idealny wybór dla rodziny z dziećmi, małej grupy przyjaciół, znajomych. Jeżeli chcesz spróbować jachtingu za rozsądną cenę, wybierz ten jacht.

Czytaj więcej
{ meaRenderPageContainer('footer' )|raw }}