Sylwester i rejs na Wyspach Kanaryjskich - krainie wiecznego słońca.All inclusive i 7 dni słońca w środku zimy

Trasa:
Teneryfa, Loro Park, Gran Canaria

Super atrakcyjna trasa. Pełna słońca w środku zimy. Każdy kto lubi żaglować przeżyje wspaniałą wyprawę. Wyspy Kanaryjskie należy odkrywać, smakować i podziwiać. W czasie rejsu z niedużymi przelotami rzędu 6-9 godzin bez żeglugi nocnej. Dla osób bez uprawnień. W czasie wyjazdu jeden dzień przeznaczony jest na zwiedzanie Teneryfy i Loro Parku - jedynego akwarium w europie z rekinami. Warto zatrzymać się na pokazy delfinów, orek i planetę pingwinów. 300gatunków papug, aligatory, to tylko niektóre atrakcje do zobaczenia na miejscu. Po przepłynięciu z Teneryfy na Gran Canarię, również jeden dzien postoju przeznaczony za zwiedzanie wyspy, Puerto Rico i Parku Narodowego Tamabada. Nowy Rok powitamy w miejscu do któego wiatr dopłynąć nam pozwoli. 

 
Gran Canaria - najsłynniejsza z wysp w archipelagu Wysp Kanaryjskich. Kusi złocistymi plażami i niekończącymi się wydmami z jasnozłotego piasku. Wszystko to znajduje się na jednej małej wyspie na środku oceanu... góry z pieszymi szlakami, zielone doliny z malowniczymi wioskami oraz miejsca z cennymi zabytkami historii.
 
Teneryfa - zielone palmy, lśniący w słońcu piasek, pokryty śniegiem szczyt wulkanu Teide, wielobarwne papugi w Loro Parque – to perły Teneryfy, przysłowiowego raju na ziemi dla turystów z całego świata, gdzie wakacje i zabawa trwają cały rok. W krainie nieustającej fiesty jest czas na relaks, a unikalny wyspiarski klimat pozwala w pełni korzystać z atrakcji Wyspy Wiecznej Wiosny. Wodny park rozrywki i zoo Loropark, to miejsce gdzie warto zrobić przystanek na jeden dzień i połączyć go ze zwiedzaniem wyspy.


 

La Palma - spotkaj dziewiczą przyrodą, udaj się do Parque Nacional de la Caldera de Taburiente.Niepowtrzalnymi atrakcjami są tutaj wulkan Tenequia i jaskinia Cueva Bonita, a urokliwe tło stanowi bujna zieleń, źrodła i rzeczki. Warto pamiętać, by zwiedzić największy wulkaniczny krater na świecie - Caldera de la Taburiente (średnica 9 km, głębokość 770 m.) nie można zapomnieć o stolicy wyspy - Santa Cruz de la Palma - zachwycające malownicze uliczki, urokliwe zakamarki, werandy i balkony skąpane w kwiatach oraz oryginalne muzeum morsko-historyczne na żaglowcu... Marzyciele, lubiący oglądać gwiazdy, powinni koniecznie wejść na Roque de los Muchachos - najwyższy punkt miasta, jedno z najlepszych obserwatoriów na świecie.

 
Lanzarote - zrodzona z ognia i wody przed milionami lat jest wyjątkowa, wyłania się majestatycznie z wód Oceanu Atlantyckiego. Uroda wulkanicznych krajobrazów jest pełna uroku.Zachwycają, malownicze kolory nieba, zalane słońcem plaże, intensywny lazur oceanu zachęcają do odpoczynku, a elegancja miejscowego budownictwa zaprasza do wędrówek i spacerów po wyspie.

 

Mapa trasy 7 dniowej z opisem


Terminy:
7 dni - 28.12 - 04.01 - możliwość dopasowania terminów (np . zacząć dzień wcześniej)
Mając swoją załogę możesz z nami ustalić dowolny termin

Jacht:
Sprawdzone do oceanicznej żeglugi jachty typu Bavaria 49 50  
5 kabinowy, 10 osobowy

Żeglujemy na dużych jachtach 49/50 stóp Bavaria 49 i Bavaria 50których rozmiary są idealne do oceanicznego żeglowania 

Cena zawiera :
- miejsce na jachcie w kabinie dwuosobowej
- opieka doświadczonego kapitana (Polaka)
- sprzątanie po rejsie
- wszelakie opłaty (portowe, paliwo, podatki, etc.)
- wyżywienie turystyczne na jachcie, napoje, woda, soki
- podstawowe szkolenie żeglarskie
- kaucja za jacht

Cena nie zawiera:
- dolot – lot w obie strony to wydatek rzędu od 800 -1600 zł (zależne od terminu zakupu, przewoźnika i liczby przesiadek)  Pomagamy w logistyce i organizacj transportu
- napoje inne
- wydatki własne i Sylwestrowe, wstępy do parków itp

Cena:
750 eu/os w kabinie dwuosobowej


 

Udostępnij ten artykuł: facebook twitter linkedin
{ meaRenderPageContainer('footer' )|raw }}