Cały plan wyjazdu dopasowujemy wyłącznie do Twoich oczekiwań i potrzeb.

Zostań kapitanem wspaniałego jachtu motorowego. Twoja załoga będzie go prowadzić wszędzie tam, gdzie zechcesz. Poczuj się jak prawdziwy książę wenecki odwiedzający swoje włości… Romatnyczna morska przygoda na tym luksusowym jachcie już czeka na Ciebie.

Komfort hotelu i codziennie inne widoki... Luksusowy jacht motorowy wyłącznie do Twojej dyspozycji. Każdego dnia będziesz w innym miejscu bez konieczności codziennego pakowania. 
Właśnie tak można wypoczywać, połączyć wygodę hotelu ze wspaniałymi przeżyciami słonecznej żeglugi na prywatnym jachcie.

 Nie będziesz jadł posiłków w zatłoczonej restauracji… Posiłki przyrządzane są specjalnie dla Ciebie, spożywasz je w gronie znanych sobie osób z dala od tłumów turystów. Doświadczona załoga zawiezie was wszędzie tam, gdzie znajdziecie wszystko to, co sprawi, że Twoje wakacje będą komfortowe i wyjątkowe. 
Miejsce na górnym pokładzie będzie prawdziwą plażą i strefą wypoczynku, z której rozciągają się wspaniałe widoki.

Możesz pojechać z osobami towarzyszącymi, gronem przyjaciół, rodziną lub znajomymi.

Zależnie do Twoich upodobań możesz spędzać czas w gwarnych miastach, klimatycznych zatokach gdzie znajdziesz ciszę i spokój.

Uwaga, Takie wakacje są zaraźliwe. Raz spróbujesz, będziesz chciał je powtarzać i powtarzać...

Twój prywatny jacht  będzie płynął tam, gdzie chcesz.

Kliknij tutaj i zobacz swój jacht.

Codziennie na nocleg zatrzymujemy się w innym miejscu w innym porcie/ marinie. 
 


Rejs z założenia jest turystyczno-rekreacyjny.
Plan dnia możesz modyfikować w zależności od swoich oczekiwań.


Poniżej jedna z przykładowych tras.

Dzień 1 Trogir

Wenecja Południa, Jedna z kilku starówek w Europie mieszcząca się na wyspie. Wyspa przypomina z lotu ptaka głowę węża wynurzającego się z wody... połączone z lądem dwoma mostami. Wspaniałe budynki, wąskie uliczki, latarenki, klimat średniowiecza urzeka tutaj każdego. Starówka jest wpisana na listę zabytków UNESCO. Przeurocze stare miasto na wyspie, katedra św. Lovro, Aleja Palmowa, most spacerowy z widokiem na zatokę to coś, co przyciąga jak magnes.
 

Dzień 2 Split

Słynie z pałacu Cesarza Rzymskiego Dioklecjana, który wybrał sobie to miejsce jako najbardziej urokliwe w całym cesarstwie. Na wyspie Vis produkowano najlepsze wino starożytności, które było sprowadzane na dwór na zlecenie samego cesarza. 

Dzień 3 Hvar

Miasto Hvar i wyspa zwana również wyspą lawendową od kwitnących wszędzie upraw ziół...gaje oliwne, drzewa figowe... jest jedną z największych wysp na Adriatyku. Dwie twierdze na wzgórzach, z czego jedna jest związana z Napoleonem...to tylko część jej historii... Wyspa lawendy i rozmarynu. Jeśli chcesz się zakochać w Chorwacji wystarczy, że go odwiedzisz. Hvar przez wiele osób uważany jest za najpiękniejszą spośród ponad tysiąca chorwackich wysp, a miesięcznik Traveler zaliczył go do dziesięciu najpiękniejszych wysp świata, obok Capri i Bora-Bora. Hvar zwany jest chorwacką Maderą ze względu na łagodny klimat oraz największą w całej Chorwacji ilość dni słonecznych. Miasto Hvar to perła śródziemnomorskiej architektury, dzięki gotyckim pałacom i marmurowym alejkom kojarzy się wielu z Wenecją.
 

Dzień 4 Palmizana

Urokliwa wyspa, bezpieczna marina, idealne miejsce wypadowe na Hvar. Na Hvarze jest malutka marina, w której prawie nigdy nie ma miejsca. Warto się zatrzymać na Palmiżanie, spacerować na drugą stronę wyspy gdzie są piękne restauracje lub popłynąć wodną taksówką do Hvaru.
 

Dzień 5 Rogoźnica

Marina Frapa znajduje się w centralnej części chorwackiego wybrzeża, między Splitem a Sibenik, w pięknej zatoce Soline, chroniony ze wszystkich stron, w oswojonym środowisku małej nadmorskiej miejscowości Rogoznica. Jej warunki klimatyczne są idealne we wszystkich porach roku.
 

Dzień 6 Skradin i Park Narodowy rzeki Krk

Miejscowość Skradin jest bazą wypadową do wodospadów rzeki Krka wpisanych na listę dziedzictwa kulturowego UNESCO.

 

Dzień 7 Trogir

Wracamy do miejsca, z którego rozpoczęliśmy nasz wspaniały rejs.

Kliknij tutaj i zapisz się na rejs jachtem motorowym Ferretti 680Transport:
Pomagamy w logistyce transportu, zakupu biletów i transfer z i na lotnisko.
Samolot–coraz bardziej popularna forma dojazdu na wakacje ze względu na wygodę.
Samochodem – można również dojechać.


Kliknij tutaj i zapisz się na rejs jachtem motorowym Ferretti 680.
 

Udostępnij ten artykuł: facebook twitter linkedin
{ meaRenderPageContainer('footer' )|raw }}