Szkolenia żeglarskie Szkolenia żeglarskie połączone z rejsem, to nasza propozycja, Szkolisz się i odkrywasz uroki Chorwacji

Szkolenie żeglarskie na morski stopień Voditelj Brodice

Naszym atutem jest to, że uczymy najważniejszego - Uczymy "praktycznej praktyki" oraz całej teorii niezbędnej do zdania egzaminu. Dla naszych kursantów GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY NA CZARTEROWANE U NAS JACHTY. Nasze kursy wyróżnia to, że podczas ich trwania poza programem kursu teoretycznego i praktycznego dodatkowo płyniemy trasą polecaną nowym sternikom na ich pierwszy rejs. Dzięki temu będą mogli w swoim pierwszym samodzielnym rejsie poruszać się po miejscach, które poznają na naszym kursie. Dowiedzą się, jak i gdzie najlepiej parkować, co zobaczyć i pokazać swojej załodze, gdzie najlepiej zjeść, robić zakupy i wiele innych przydatnych informacji, których udzieli doświadczony kapitan Maciej Młodowicz.

Czytaj więcej

Zostań Super Załogantem

Zostań "Super załogantem" to nasza nowość na rynku. Tylko u nas możesz odbyć specjalny rejs szkoleniowy bez konieczności zdawania egzaminów. Dla osób, które nie mają uprawnień a chciały by nabyć wiedzy i praktyki w zakresie obsługi, prowadzenia jachtu żaglowego tak, żeby stać się prawdziwym członkiem załogi, który może pomóc swojemu kapitanowi w czasie rejsu. . Zostań wykwalifikowanym członkiem załogi. Dla swojego własnego komfortu i bez stresu związanego z egzaminem.

Czytaj więcej

Kapitan Maciek CV

kpt. Maciej Młodowicz – z wykształcenia geodeta z pasji żeglarz i podróżnik, płetwonurek. Konsultant ds. kluczowych projektów, instruktor, pomysłodawca szkoleń eventowych i wypraw.   Żegluje po morzu od 7 klasy szkoły podstawowej. Przepłynął po morzach i oceanach ponad 289 000 mil, spędził pod żaglami ponad 38 000 godzin.

Czytaj więcej
{ meaRenderPageContainer('footer' )|raw }}