Wszystko można, nic nie trzeba.
To motyw przewodni tego rejsu po Dalmacji –  krainie słońca, serów i domowego wina.

Dalmacja to Chorwacki region szęścia, spowity złotymi promieniami słońca i szmaragdem morskiej wody. Malownicze miasteczka, kolorowe targowiska pełne lokalnych produktów i domowych warzyw, małe galerie sztuki, zabytki z czasów rzymskich, urokliwe zatoki, wyspy, z których rozciągają się przepiękne panoramiczne widoki na dalmatyńskie wybrzeże, krystaliczna woda, niewielkie odległości między miastami, słynne parki narodowe i archipelagi wysp to tylko nieliczne z atutów tej trasy.


Kuchnia Dalmacji jest jak poezja jak wiersz pełen niesamowitych zapachów. Jest pełna aromatycznych przypraw, rozmarynu, lawendy, lokalnych dań, domowego wina i tysiąca smaków, które unoszą się w powietrzu i zabiorą was do innego świata. Świata prawdziwego spokoju, gdzie słowa relaks i wypoczynek nabierają zupełnie innego znaczenia, gdzie zapomnisz o codziennej gonitwie i pośpiechu. Tutaj zapomnisz o ładowarce do telefonu, będziesz mieszkał na jachcie i pływał po kulinarnym raju w otoczeniu wspaniałej, słonecznej, ciepłej i śródziemnomorskiej przyrody.

Możemy żeglować, leniuchować, zwiedzać, opalać się w słońcu, pływać w wodzie i nurkować. Leżeć z książką w ręku, bawić się w towarzystwie nowo poznanych osób, imprezować lub nic nie robić. To wasze wakacje i mają być najlepsze ze wszystkich.Mamy na trasie bardzo dużo możliwych atrakcji do zobaczenia. Będziemy odkrywać malownicze zatoczki, możemy odwiedzać słynne miasta od Zadaru, Sibenika, Primosten aż do Trogiru lub odwiedzić Park Narodowy rzeki Krka z jego słynnymi wodospadami lub popłynąć na archipelag wysp Kornaty, unikalne miejsce, ponieważ wyspy od strony lądu schodzą łagodnie do wody jak to wyspy, natomiast od strony morza mają pionowe klify do 80 metrów wysokości. Gdzie będziemy ustalać będziemy na bierząco. Jeżeli jakaś zatoka, czy miejsce was zauroczy, możemy w nim spędzić więcej czasu, niż jeden dzień.

Założeniem rejsu jest totalny wypoczynek, relaks i przygoda.

Dla chętnych możliwość skorzystania z nurkującego skrzydła , które może być  na wyposażeniu jachtu.
Polecam zabranie ze sobą podstawowego zestawu maska, fajki i płetwy, bo zachwycająca flora i fauna podwodnego Adriatyku warta jest zobaczenia. Ławice ryb, kraby, rozgwiazdy czy podwodne łąki zachwycają niesamowitym urokiem i przejrzystością wody, a morze maluje wodę od lazuru, po szafir, turkus i ciemny granat.

Czym żeglujemy:
Na bezpiecznych, nowoczesnych i komfortowych jachtach renomowanej firmy Bavaria. Są wyposażone w ponton z silnikiem, łazienki z prysznicem, kabiny dwuosobowe zamykane. Kabiny są 3 lub 4. Na jachcie jest salon z aneksem kuchennym, kuchenką, piekarnikiem lodówką, ciepłą i zimną wodą. Ma na wyposażeniu wszystkie potrzebne sztućce, naczynia i garnki. Na tarasie jachtu jest drabinka zejściowa do wody i prysznic, którym można się spłukać po morskiej kąpieli. WiFi na pokładzie, nagłośnienie, radio CD dopełniają listę.

Zobacz wirtualny spacer.
 Trasa:
Mapka przykładowych miejsc w Dalmacji, które możemy odwiedzić.


Co jest w cenie:
- Miejsce w kabinie dwuosobowej
- Opieka kapitana
- Adrenalina Pakiet – Skuter podwodny, Nurkujące skrzydło
- Świeża pościel, koce, poduszki
- Wyposażenie kuchni
- Gaz do kuchenki
- Ponton z silnikiem
- Ubezpieczenie jachtu
- Opinia z rejsu dla PZŻ

Dodatkowy koszt:
Na miejscu składamy się do wspólnej kasy, którą wybrany skarbnik i rozlicza na bieżąco. Z niej płacimy:
- kaucja bezzwrotna za jacht
- sprzątanie końcowe
- pozwolenie na pływanie
- podatek turystyczny, tourist tax
- opłaty za porty
- prąd i wodę
- paliwo do jachtu
- zakupy spożywcze

Dojazd:
Już w czasie wspólnej podróży można zacząć wakacyjną integrację.
Dojazd we własnym zakresie. Pomagamy w logistyce i organizacji dojazdu.
Można dojechać:
- swoim samochodem ok. 1100 km od południowej granicy Polski
- zabarać się samochodem z innym uczestnikiem wyjazdu
- autokarem żeglarskim, który dowiezie was prawie pod sam jacht
- samolotem

Kliknij i zapisz się na ten rejs.

 

Udostępnij ten artykuł: facebook twitter linkedin
{ meaRenderPageContainer('footer' )|raw }}