Dodatkowe atrakcje na rejsach Zobacz jakie atrakcje czekają Cię na rejsach na jachtach - pływający hotel i mnóstwo atrakcji

Rafting

Rafting to turystyczna odmiana spływu rzecznego, do której używa się różnych rodzajów tratw, łodzi, pontonów, kajaków. Dodatkową atrakcją, są krasowe jaskinie, które można zobaczyć na trasie spływu. Czas ok 4 godziny, cena ok 200 kun (30 Euro ) + 100 kun zdjęcia z wyprawy.

Czytaj więcej

Canyoning

Canyoning, kanion górskiej rzeki. Trzeba ją pokonać. Polega na pokonaniu górskiej rzeki i jej przełomów. Tam gdzie się da iść to się idzie, płynie gdzie da się płynąć. Skoki do wody, malownicze widoki na góry i skały. Katarakty, wodospady, skoki do wody, zjazdy po wodospadach. Po prostu czad. Dołącz do takiego rejsu. Czas ok 4 godziny. Koszt 200 kun / os (30 eu) +100 kun za zdjęcia. Wystarczy, że jedna osoba kupi zdjęcia a reszta się dołoży.

Czytaj więcej

Hydrospeed

Prawdziwa przygoda, adrenalina, emocje, spływ górską rzeką, wśród spienionych fal. Specjalny kombinezon, kask i deska, którą trzymasz w dłoniach. Jest Twoim sterem i odbijaczem...

Czytaj więcej

Subwing - podwodne skrzydło, latanie pod wodą.

Najnowsza atrakcja. Subwing - Podwodne skrzydło. Czy kiedykolwiek marzyłeś o lataniu pod wodą? SUBWING pozwala ślizgać się po wodzie jak syrena, wykonywać podwodne akrobacje jak ryba lub po prostu zrelaksować się na powierzchni wody. Cena wynajmu na 7 dniowy rejs 30 Euro.

Czytaj więcej

Loty spadochronem za motorówką

Parasailng, loty widokowe na spadochronie za motorówką. Zostań zdobywcą przestworzy. Wspaniała przygoda, niesamowite widoki. Atrakcja dla każdego, kto chce przeżyć niesamowitą przygodę. Koszt ok 200 kun / os( 30 eu).

Czytaj więcej

Połowy wielkich ryb

Połowy wielkich ryb dostarczają wielu fantastycznych emocji. Zwłaszcza, gdy przewodnikiem jest doświadczony szyper i jacht dostosowany do takich łowów. Tuńczyki 60 kg nie są rzadkością, marliny i wiele innych gatunków zaspokoją pasję łowiecką każdego. Warto jeden dzień z rejsu przeznaczyć na taką wyprawę. Koszt ok 200 euro /os. 6 osób na łodzi. Profesjonalny sprzęt wędkarski, zanęty.. Można się dołączyć do innej ekipy.

Czytaj więcej

Flyboard jetski

Chorwacja oferuje dużo dodatkowych atrakcji. Żeglowanie, nurkowanie, Hydrospeed, Rafting, Canyoning, Flyboard jetski i wiele innych. Tam się nie da nudzić. Ceny za 30 minut = przed po sezonie 500 kun (65€) | w trakcie sezonu 600 kn (75€)

Czytaj więcej

Skutery wodne/Jetski

Wiatr we włosach, prędkość, adrenalina, prawdziwa przygoda. Dosiąść takiego rumaka, to poczuć jego moc. Popularna i ekstremalna rozrywka -  Cena ok. 200 Kun (26 Euro) za 10 min.

Czytaj więcej
{ meaRenderPageContainer('footer' )|raw }}