Liczba osób:

Oferty

Grecja

Zatoka Sarońska - Ateny, Seunion, Hydra, Poros

Łatwa turystyczna trasa , szczególnie polecana w miesiącach kwiecień do czerwiec i wrzesień do listopad. Trasa rejsu liczy ok 120 Mm, czyli średnio dziennie 20 Mm - 4-6 godzin żeglugi po spokojnych wodach Zatoki Sarońskiej.
W planie poza żeglowaniem, czasem na opalanie, kąpiele, planujemy odwiedzić miejsca znane z podręczników historii i mitologi Greckiej.
Więcej o trasie


Z Aten przez Hydrę, świątynię Posejdona do historycznej Salaminy

Trasa śladami historii greckiej z finałem pod Salaminą...długość ok. 140 Mm spokojnej żeglugi po wodach Zatoki Sarońskiej. Pożeglujemy z Aten przez Hydrę do Salaminy. Lekkie żeglowania średnio po 25 Mm - 6 godziny dziennie. Biel żagli, kąpiele słoneczne i wodne oraz zwiedzanie miejsc, które są śladami historii starożytnej Hellady. Więcej o trasie


Magiczne Cyklady, Kea, Tino, Siros

Wyspy Cykaldy — najsłynniejszy region Grecji.
Pełen romantycznych zatoczek, rozsianych na wyspach. Miejsc gdzie zaczynała się historia medycyny, literatury i nauki. Gdzie Epidauros i starożytny teatr przeniosą Cię do czasów Arystotelesa, Platosa i Sokratesa. Cyklady kąpiące się w słońcu i zapachach greckiej, śródziemnomorskiej kuchni na zawsze pozostają w rozkoszy pamięci na wszystkie pochmurne dni.
Więcej o trasie


Z Aten przez świątynię Posejdona do historycznej Salaminy

Grecja kraina pełna tajemnic i historii... Starożytni bohaterowie mitologii na każdej wyspie będą nas witać swoją historią. Bieg Maratoński, Spartanie, bitwa pod Salaminą, Spartakus, wyrocznie delfijska to tylko nieliczne przykłady tego, co możemy spotkać, żeglując między Atenami, Cykladami a wyspą Hydra. Ten wyjazd to wyjazd do krainy historii, słońca i romantycznego żeglowania między wyspami pełnymi Zorby. Więcej o trasie


{ meaRenderPageContainer('footer' )|raw }}