Żeglowanie na katamaranie Tutaj znajdziesz informacje o tym jak żeglować na katamaranie, Jakie są różnice między katamaranem a jachtem

Czy Katamaran jest lepszy niż jacht? Poznaj różnice

Poznaj zalety i różnice między katamaranem a jachtem żaglowym. Będziesz miał pełną wiedzę, która pozwoli Ci podjąć wybór najlepszy dla Ciebie.

Czytaj więcej

ABC żeglowania katamaranem

Kilka porad fachowych na temat żeglowania katamaranem. Coraz bardziej popularne i doceniana za swoją wygodę, bezpieczeństwo i prestiż. Poznaj praktyczne różnice między żeglowaniem na katamaranie a jachtem.Min: 1. Katamaran, to najbardziej prestiżowa, komfortowa i wygodna jednostka pływająca pod żaglami. 2 .Katamaran pływa prawie bez przechyłu i jest dużo stabilniejszy. 3. Postój na kotwicy jest również spokojniejszy. 4. Mesa umieszczona na pomoście, pomiędzy pływakami jest przestronna, ma dużo okien i jest doskonale doświetlona i połączona rozsuwanymi drzwiami z dużym kokpitem.

Czytaj więcej

Symulator manewrowania katamaranem On line

Świetne narzędzie do treningu na sucho. Bezpłatny program symulator manewrowania katamaranem online. Wszystkim czarterującym w naszej firmie katamarany udzielamy pełnego wsparcia w prowadzeniu jachtu, konsultujemy, doradzamy dzielimy się doświadczeniami praktycznymi oraz otwieramy kanał wsparcia, asysty on line.

Czytaj więcej

Rejsy Szkoleniowe na Katamaranie

Nauka żeglowania katamaranem. Rejsy połączony ze szkoleniem praktycznym prowadzenia katamaranu. Dla chętnych możliwość zrobienia uprawnień żeglarskich na jachty, katamarany, motorówki i licencję radiooperatora VHF

Czytaj więcej
{ meaRenderPageContainer('footer' )|raw }}