Informacje Wszelkiego rodzaju informacje o rejsach, wyjazdach

trasa "Magiczna Dalmacja"

Dalmacja to magiczny region, czekający na odkrycie. Jej ciepły i łagodny klimat zaprasza wszystkich na ucztę. Ucztę dla oczu, które będą się sycić wspaniałymi krajobrazami oraz ucztę dla ciała i ducha,  gdzie kuchnia śródziemnomorska, pełna świeżości i domowego ciepła ugości każdego.   Kraina tysiąca aromatów, blasku słońca, lekkiej bryzy i białych żagli. Ponad 926 wysp i wysepek, malowniczych zatok, gdzie gaje oliwne, kamienne uliczki średniowiecznych kamienic, winnice czekają na odkrycie. Zapach rozmarynu, lawendy, świeżych ryb, domowego wina i tysiąca smaków unoszących się w powietrzu zabiorą Cię w podróż, która przeniesie was do innego świata. Świata bliskiego przyrodzie, pełnego harmonii, relaksu i wypoczynku. Tu czas zwalnia, tutaj zapomnisz o szalonym tempie codziennego europejskiego biegu a słowo relaks i wypoczynek mają zupełnie inny, prawdziwy wymiar.

Czytaj więcej

Rejs Sylwestrowy Wyspy Kanaryjskie

Szczególny czas, szczególne miejsce. Wyspy Kanaryjskie, kraina wiecznej wiosny. Wybierz się na Rejs Sylwestrowy w słońcu, niech to będzie inny Sylwester niż wszystkie do tej pory.

Czytaj więcej

Dodatkowe atrakcje na Chorwacji

Chorwacja oferuje dużo dodatkowych atrakcji. Hydrospeed, Rafting, jet ski i wiele innych. Nie da się tam nudzić.

Czytaj więcej

Parki Narodowe

Chorwacja , to kraina Parków Narodowych. Zobacz co warto zobaczyć, gdzie można dopłynąć. Wodospady rzeki Krka, która płynie kanionem po którym możesz żeglować, by dopłynąć do miejsc gdzie powstają niesamowite i wielkie wodospady.

Czytaj więcej

Komunikacja, Transport

Dowiedz się jak dojechać na Chorwację. Autokary, autobusy, auta samoloty. Wybierz to co najwygodniejsze dla Ciebie. Zobacz rozkłady jazdy i połączenia. Kup bilet.

Czytaj więcej

Hotele na Chorwacji - także apartamenty, pensjonaty tysiące ofert w dobrych cenach.

Wczasy na jachcie przedłużone ? przylatujecie, dojeżdżacie wcześniej - na tej stronie można wynająć w dobrej cenie noclegi w hotelach, apartamentach domkach itd.

Czytaj więcej

Polski gondolier w Wenecji

To nieprawdopodobny wyjątek. Choć nie ma oficjalnego przepisu, który stwierdzałby, że gondolierem może być tylko wenecjanin, tradycyjnie, od wieków zostawali nimi tylko rdzenni mieszkańcy włoskiego miasta. Wśród ponad 400 weneckich gondolierów, jest tylko jeden wyjątek...

Czytaj więcej

Twoja firma pod żaglami

Ofertę kierujemy do tych wszystkich firm, które mając na myśli swoich pracowników, kontrahentów,kooperantów czy współpracowników chcą zadbać, docenić, utrzymać motywację na wysokim poziomie, docenić ich wyniki i energię wkładaną w rozwój firmy chcą w nieszablonowy atrakcyjny sposób zacieśnić kontakty z partnerami oraz aktualnymi lub przyszłymi klientami, kooperantami,, dystrybutorami, odbiorcami... etc.

Czytaj więcej

ABC rejsu z małymi dziećmi

Żeglarstwo nie ma ograniczeń wiekowych, jest wielopokoleniowe - żeglują i młodzi i starsi. Żeglują całe rodziny - a rodzice zabierają na pokład coraz mniejsze dzieci. Jak pokazuje praktyka - dzieci na jachcie radzą sobie bardzo dobrze. Świetnie dostosowują się do warunków panujących na jachcie. Najbardziej jednak się im podoba jeden wielki morski basen :) - trzeba tylko pamiętać o kilku rzeczach i zasadach, dzięki którym właśnie Ci najmłodsi będą bezpieczni a rejs z dziećmi będzie niezapomnianą. Oto kilka moich spostrzeżeń wynikających z praktyki na takich właśnie rejsach.

Czytaj więcej

Szukam załogi/ osób chętnych na rejs

Czytaj więcej

Różne skoki do wody

Do wody można wchodzić na różne sposoby. Zobacz jak skaczą inni i fruwają :)

Czytaj więcej

Regaty Firmowe

Wystarczą tylko dwa jachty bo obudzić żyłkę rywalizacji sportowej... element rywalizacji, pracy zespołowej, szkolenie żeglarskie, to tylko niektóre elementy takiej morskiej przygody. Twoja firma pod żaglami, rozwinie skrzydła wszystkim...

Czytaj więcej

Słońce

"Wspaniały zachód słońca obserwowany z morza to dla kochanków znak, dla uważnych obserwatorów zaś, możliwość prognozowania pogody na przyszły dzień" Będziesz mieć szansę obserwować wschody i zachody słońca, które pozostaną niezapomniane z powodu swej niepowtarzalności, a za każdym razem ogarnie Cię taki sam zachwyt. Żeglowanie po zmroku przyniesie spokój ciału i duszy, a przesiąknięte słońcem dalmatyńskie wino rozpali emocje.

Czytaj więcej

Nurkowanie dla początkujacych, Hydrospeed, Rafting

Osoby, które nigdy nie nurkowały, a chcą zobaczyć podwodny świat, mogą skorzystać z programu: INTRODIVING Jest to wstępne nurkowanie w parze z instruktorem do głębokości 5 metrów, w pełnym sprzęcie nurkowym - w nurkowym skafandrze, jackecie z balastem, butlą i automatem oddechowym. Nurkowanie poprzedza krótki wykład na temat techniki nurkowania i sprzętu. Czas nurkowania to około 20 minut, w zależności od samopoczucia nurka.

Czytaj więcej

Przykładowa oferta "Rejs i Nurkowanie"

Czytaj więcej

Połowy i wędkowanie

Chorwacja to również wędkarski raj. Mnogość ryb, ośmiornic, kalmarów, wielkich tuńczyków, to prawdziwa uczta łowiecka dla każdego. Nie tylko dla wędkarza. Własnoręcznie złowiona zdobycz smakuje najbardziej.

Czytaj więcej

Zdjęcia i Chorwackie Smaki

Chorwackie smaczki i smaki .. czyli tradycyjne potrawy, które warto spróbować. Lignie na żaru -kalmaryz grilla Salat od hobotnicy - sałatka z ośmiornicy Cerne Rizotto od hobotnicy - rizotto z ośmiornicy w atramencie własnym /na czarno/ Skampi na buzaru - krewetki w sosie czerwonym -odjazd:) Szczególnie polecana restauracja Cantinetta w miejscowości Skradin. Szybko, dużo i mega smacznie zwłaszcza polędwica w zielonym pieprzu i baranina.

Czytaj więcej

Zostań Super Załogantem

Zostań "Super załogantem" to nasza nowość na rynku. Tylko u nas możesz odbyć specjalny rejs szkoleniowy bez konieczności zdawania egzaminów. Dla osób, które nie mają uprawnień a chciały by nabyć wiedzy i praktyki w zakresie obsługi, prowadzenia jachtu żaglowego tak, żeby stać się prawdziwym członkiem załogi, który może pomóc swojemu kapitanowi w czasie rejsu. . Zostań wykwalifikowanym członkiem załogi. Dla swojego własnego komfortu i bez stresu związanego z egzaminem.

Czytaj więcej

Trasa Split

Trasa szlakiem Cesarza Dioklecjana, to podróż w czasie...Cesarz Dioklecjan właśnie Split wybrał jako miejsce swojej letniej rezydencji...Z wyspy Brac sprowadzał marmur na budowę pałacu.. z tego samego białego marmuru zbudowano siedzibę prezydentów USA ,BiałyDom... a Makarska Riviera jest do dzisiaj najbardziej rozrywkową częścią Chorwacji. Trasa z gatunku łatwych poprowadzi nas pomiędzy urokami żeglarstwa, Cesarzem, tańcem i błogim wypoczynkiem na plaży...A Omis była gniazdem najniebezpieczniejszych Piratów.

Czytaj więcej

Babski rejs

Prezent, wyjazd, wypoczynek we własnym babskim gronie. Ze znajomymi , przyjaciółkami, by swobodnie odpocząć. Słońce, cisza, relaks i Ty.. czyż to nie brzmi cudownie ? My już tam byłyśmy a Ty ..?

Czytaj więcej
{ meaRenderPageContainer('footer' )|raw }}