Twoja Firma pod żaglami i na fali

Sprawnie zarządzana firma jest jak dobrze prowadzony jacht. Ze sprawną, zgraną i profesjonalną załogą osiągnie zamierzony cel – port, a zespół bez trudu ukończy projekt – rejs.

Ofertę kierujemy do tych wszystkich firm i przedsiębiorstw, które chcą w nieszablonowy sposób nagrodzić swoich pracowników, utrzymać motywację, zacieśnić kontakty z partnerami lub klientami obecnymi i przyszłymi, dystrybutorami, odbiorcami... etc.

- Możecie jechać w małym gronie kilku osób lub dużą grupą na wielu jachtach.
- W ofercie mamy propozycję wyjazdów od 2 do 7 dni.
- Ilość jachtów nieograniczona.
- Możemy wasz wyjazd połączyć w regaty. Wystarczą dwa jachty, a już można zacząć myśleć o rywalizacji.
- Dodatkowe atrakcje: rafting, canyoning, skutery wodne, skutery podwodne.
- Charakter wyjazdu może być przeróżny typu:
- motywacyjny
- szkoleniowy
- nagrodowy
- team building
- leader ship oraz każdy inny, zależenie od Waszych potrzeb.


Z naszej strony zapewniamy:
 • Wysoko wykwalifikowaną kadrę, oraz doświadzczonych skipperów.
 • Komfortowe i nowoczesne jachty lub katamarany:
  • Pełnym program imprezy
  • Kompleksową logistykę i organizację
  • Odpowiednie zabezpieczenie medyczne
 • Opcjonalnie do wyboru:
  • Specjalistyczną odzież, również z logotypem
  • Loga, banery lub hasła reklamowe eventu na kadłubie jachtu.
   Morskie Eventy - opracowane oraz kompleksowo realizowane pod kątem indywidualnych potrzeb Twojej Firmy - niepowtarzalne wyjazdy integracyjne, konferencyjne, jubileuszowe, nagrodowe (z bonusem szkoleniowym).

Co, gdzie i jak?

Rodzaj rejsu i program stworzymy uwzględniając państwa oczekiwania i poszerzając o dowolne elementy i scenariusze. W zależności ustaleń Klientów – budżetu, liczby uczestników możemy możemy równie dobrze spędzić weekend nad zatoką gdańską podziwiając zachód słońca nad legendarnym portem lub zorganizować wyprawę żeglarską na wodach wybranych mórz i oceanów. W Europie proponujemy atmosferę słonecznej Chorwacji lub pełnej starożytnych zabytków Grecji. Z miejsc bardziej egzotycznych polecamy Seszele oraz fascynujące Karaiby. Możemy popłynąć motorówką, jachtem lub całą flotyllą katamaranów. Możemy jadać w dobrych restauracjach lub przygotowywać fast-foody. Możemy nocować na jachcie lub w pięciogwiazdkowym hotelu ze wszystkimi wymarzonymi wygodami. wodnych - nurkowanie, próbę sił na nartach wodnych,surfing, windsurfing, kiteboarding, pływanie na skuterach wodnych...etc

Wybór pozostawiamy Wam. Wszystko zależy od Waszych chęci i od celu, jakiemu dany wyjazd ma służyć. Z naszej strony zapewniamy wykwalifikowaną kadrę żeglarską, a na specjalne życzenie możemy zaoferować opiekę profesjonalnego trenera biznesowego. Nasze morskie eventy są prawdziwą przygodą, relaksem i integracją same w sobie.
Nie wymagają żadnego doświadczenia żeglarskiego i przygotowania uczestników.
Każdy jacht prowadzi doświadczony skipper dbający o bezpieczeństwo i atmosferę rejsu
Atrakcjami rejsu może być szeroka oferta przygotowanych przez nas możliwości korzystania z uroków sportów.

Dlaczego pod żaglami?

Przy opracowywaniu programów eventów wykorzystujemy niekwestionowane atuty żeglarstwa morskiego jako formy aktywnego wypoczynku. Udział w świetnie zorganizowanym rejsie żeglarskim pozostawia niezapomniane wrażenia, których nie zatrze upływ czasu. Pobyt na jachcie umożliwia efektywne kontakty interpersonalne, służy tworzeniu nieformalnych, przyjacielskich więzi w oderwaniu od biurowych obowiązków, w innym otoczeniu i w odmiennych warunkach. Przy wspólnych pracach żeglarskich, z gitarą w ręku przy wieczornym ognisku i ze śpiewem szant na ustach lub w czasie poznawania kultury oraz zwyczajów ziemi i wód, na których gościmy tworzy się klimat pełen nowej, przyjaznej energii.

Zapewniamy nowoczesne, komfortowe i w pełni bezpieczne jachty. Zatrudniana przez nas kadra doświadczonych kapitanów gwarantuje bezpieczeństwo uczestników oraz daje możliwość stworzenia prawdziwie żeglarskiej atmosfery. Jednorazowo potrafimy obsługiwać grupy do 100 osób, które nie muszą mieć żadnych żeglarskich doświadczeń.

Żeglowanie daje możliwość odwiedzenia wielu ciekawych miejsc i portów. Opracowujemy każdy program tak, by pozwolił poznać to najciekawsze i przeżyć to, co najważniejsze i najatrakcyjniejsze.

Uczestników naszego rejsu możemy wyposażyć w specjalistyczną odzież (sztormiaki, polary, worki żeglarskie i inne) z logo zleceniodawcy.  

Mamy różne standardy wyjazdów. Ceny zaczynają się już od 299 eur/os

Standard Classic – na jachtach używanych od 299 eur
Standard Premium – jachty do 4 lat od 420 eur
Standard Pro  – nowe jachty i katamarany od 680 eur

Zapraszamy do wspólnych realizacji. 

Kliknij tu aby otrzymać niezobowiązującą ofertę dla Twojej firmy.

 

Udostępnij ten artykuł: facebook twitter linkedin
{ meaRenderPageContainer('footer' )|raw }}