Najczęściej zadawane pytania Jakie najczęściej zadawane są przed rejsem pytania. Tutaj znajdziesz odpowiedzi.

Wakacje na jachcie

Wakacje z pomysłem, Wakacje na jachcie, to wspaniały pomysł na wakacje. Nie trzeba posiadać uprawnień. To oferta dla każdego niezależnie od wieku. Przeczytaj więcej.

Czytaj więcej

Co można robić na jachcie

Urlop na jachcie, to nie tylko żeglowanie. To cała masa atrakcji i dużo czasu wolnego. Zawsze znajdzie się coś dla miłośników piękna, tradycji, historii oraz tych aktywnych.

Czytaj więcej

Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania, co spakować na rejs, jak dojechać, jaka będzie pogoda, co będziemy jedli... zobacz odpowiedzi na te i inne najczęściej zadawane pytania.

Czytaj więcej

Jak i co jadamy na rejsie

Co jadamy na naszych rejsach... ? Same dobre i zdrowe rzeczy :) Staramy się puszkom i zupkom z torebki powiedzieć zdecydowane nie. Przy odrobinie zastanowienia można zwykłą potrawę podać tak, że aż ślinka cieknie. Oprócz różnych polskich tradycyjnych posiłków proponujemy owoce morza, na których znamy się wyśmienicie i wiemy jak je przygotowywać tak by smakowały wyśmienicie.

Czytaj więcej

Co spakować na rejs

Co spakować/zabrać na rejs? oraz inne najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi. więcej odpowiedzi Wiele praktycznych informacji na temat żeglowania, wyjazdów, jachtów i wakacji na jachcie. Tutaj jest mała ściąga tego co powinno się zabrać. Są to podstawowe zestawy odzieży, które dobrze jest mieć je ze sobą.

Czytaj więcej

Gdzie śpi skipper

Gdzie śpi skipper. Wybierasz się na wakacje, czarterujesz jacht? Chcesz wiedzieć gdzie będzie mieszkał skipper ? Warto to przemyśleć zanim wynajmiesz jacht. Są dwie opcje do wyboru. Kapitan będzie miał swoją kabinę lub mieszkał w przejściowej messie.

Czytaj więcej

Jak wygląda jacht w środku.

W czasie rejsu mieszkamy i śpimy na jachcie. Każdy jacht z naszej oferty, zależnie od wielkości posiada dwie, trzy, cztery, lub pięć kabin. Salon z aneksem kuchennym, łazienkę, prysznic i WC. Kabiny są dwuosobowe, zamykane. Wejdź na nasze wirtualne spacery i zobacz, jak wyglądają wnętrza różnej wielkości jachtów.

Czytaj więcej

Kasa jachtowa, czyli jak sprawnie rozliczyć rejs

Na wyjazd trzeba zabrać ze sobą gotówkę do “Kasa jachtowej”: Kasa jachtowa jest ogólnie przyjętą zasadą. To składka do wspólnej kasy już na jachcie. Kasą jachtową zarządza i rozlicza na bieżąco sama załoga, najczęściej przez wybranego ze swojego grona skarbnika. To bardzo wygodna forma. Jeśli np trzeba zrobić zakupy, to wiadomo od kogo wziąć pieniądze, a po zakupach dać skarbnikowi resztę i paragon. Dzięki temu unika się codziennych rozliczeń, typu -  ja kupiłem chleba za 3 eur, a ktoś ser za 2 eur i ciągłego rozliczania i oddawania sobie pieniędzy.

Czytaj więcej
{ meaRenderPageContainer('footer' )|raw }}