Jak co roku organizujemy rejs świąteczny.
W poszukiwaniu świętego Mikołaja i choinki wybierzmy się razem  do krainy wakacji i słońca. Ten świąteczny katamaran zawiezie nas do przepięknych miejsc, pełnych słońca, spokoju i natury. Razem poszukamy Mikołaja, ubierzemy choinkę i sami nałapiemy ryb na świąteczny stół.Popłyniemy trasą z okolic Zadaru wspaniałym białym katamaranem.W tym okresie żeglowanie na Chorwacji jest pełne magii i spokoju. Brak tłumów turystów, wyludnione miasteczka gdzie nie trzeba już czekać na miejsce w restauracji. Fantastyczna przyroda, prawdziwa niezakłócona głośną muzyką. Można się dowoli cieszyć wspaniałymi krajobrazami i napawać oczy granatowym kolorem wody pod białymi żaglami. Poszukamy delfinów. Odwiedzimy hodowlę muli, a potem wieczorem przy blasku gwiazd kolacja przy białym winie i bagietce
Odwiedzimy słynne wodospady rzeki Krka, wspaniałe miasto Sibenik i słynną twierdzę św. Mikołaja.
Będziemy odwiedzać miasteczka i porciki rybackie. Zwiedzać, odpoczywać a może i łowić ryby...
Dotrzemy też do bardzo urokliwego o średniowiecznej zabudowie miasta Primosten i do Wenecji południa niepowtarzalnego Trogiru.Cały rejs będzie okraszony bogactwem smaków i aromatów kuchni polskiej i śródziemnomorskiej. Jesień to sezon na kalmary i inne pyszności.

Menu świąteczne pełne ryb, wędlin, serów i owoce morza sprawi, że poczujemy się jak w domu.
Nie zabraknie niczego. Barszcz czerwony, pierogi, karp smażony, bigos, sałatki ziemniaczane i warzywne. Ponadto każdy może do stołu dołożyć to, co w jego regionie jada się na święta.Jacht posiada ogrzewanie.
Temperatury na Chorwacji w tym okresie to około 14-18 stopni w dzień w słońcu.
Nocą około 4 stopni.

W czasie żeglugi trzeba być ubranym w kombinezon narciarski, czapkę i rękawiczki, bo mimo ładnej pogody wiatr potrafi przewiać.

Zapisz się na ten świąteczny rejs.
 
Udostępnij ten artykuł: facebook twitter linkedin
{ meaRenderPageContainer('footer' )|raw }}