O Chorwacji Chorwacja to magiczny kraj skąpany w słońcu i lazurowej wodzie. Idealny na relaks i wypoczynek. Jacht jest Twoim hotelem na wodzi i prywatną plażą. Odkryj miejsca niedostępne dla lądowych turystów.

Wodospady rzeki Krka

Park Narodowy Krka - zjawiskowy, unikalny w skali europy. Zniewalające widoki, na kaskady wody, soczysta roślinność, setki ryb w krystalicznej wodzie, ścieżki edukacyjne na których można zobaczyć starą kuźnię, młyny wodne, warsztaty tkackie, zagrodę z

Czytaj więcej

Kornaty

Park Narodowy Kornaty wpisany na listę dziedzictwa UNESCO. Wymieniany w grupie 10 ciu najpiękniejszych wysp na świecie. Swoją unikalność zyskał min dzięki temu, że zbocza od strony lądu łagodnie schodzą do wody, za to od strony morza spadają urwistymi ścianami niczym klify norweskie, dochodząc do pionowych ścian i 80 metrów wysokości. Bajkowe zjawisko.

Czytaj więcej

CHORWACJA, garść informacji

Chorwacja - Karaiby Europy. Setki wysp i malowniczych zatok. Wspaniałe słońce, lazurowa woda, cisza, biel żagli, relaks i wypoczynek czekają na Ciebie.

Czytaj więcej

Parki Narodowe na Chorwacji

Na terenie Chorwacji znajduje się osiem parków narodowych. Ze wszystkich 8 parków narodowych aż 7 jest zlokalizowanych nad samym morzem lub w jego pobliżu, zaś ósmy park – Park Narodowy Jezior Plitwickich – jest oddalony od wybrzeża o niecałe 200 km.

Czytaj więcej

Dojazd i Marina Zadar Chorwacja

Informacje zdjęcia i panorama z lotu ptaka pokazująca Chorwacką Marinę Tankerkomerc w miejscowości Zadar.

Czytaj więcej

Marina Dalmacija SUKOŠAN

Jedna z najładniejszych marin na Chorwacji, zobacz wirtualną panoramę z lotu ptaka. Jest największą i najnowocześniejszą zbudowana na najwyższym światowym poziomie ze wszystkimi wygodami, zapleczem sanitarnym, restauracje, sklepy, bankomat.

Czytaj więcej
{ meaRenderPageContainer('footer' )|raw }}