Dojazd do Mariny Dalmacija w Sukosan.
Marina Dalmacija to największa i najnowocześniejsza marina na Chorwacji. Wspaniałe zaplecze socjalne na najwyższym światowym poziomie zaspokoi każde gusta.  W marinie jest ponad 1200 miejsc dla jachtów na wodzie.

 


Więcej informacji o autostradach, opłatach za autostrady , vinietach i stacjach benzynowych z LPG


Jadąc na Chorwację z Polski polecam trasę Cieszyn, Brno, Wiedeń, Zagrzeb, Zadar mapka poniżej .
Z autostrady zjeżdżamy na końcu zjazdem Zadar1 i kierujemy się na centrum.

Cały czas jedzie się prosto autostradami lub drogami ekspresowymi. Dobre oznaczenie.

Polecam objazd płatnej autostrady na Słowenii (30eu). Droga jest bardzo ładna widokowo, nie ma korków, można po drodze zatrzymać się na posiłek. Dokładna mapa objazdu kliknij TUTAJ

Winiety wystarczy kupić na Czechy i Austrię. Koszt obu winiet na 10 dni to ok 80zł. Za autostrady na Chorwacji płaci się na bramkach zjazdowych.

Jadąc z Polski w kierunku na Bratysławę jedzie się lokalnymi drogami przez Słowację. Drogi są w przebudowie i korki zależnie od pory dnia. Jeśli Słowacy ukończą dojazd do Żyliny, będzie warto również tą drogą jeździć. Póki co nie polecam. Jadąc w kierunku na Żylinę trzeba dokupić jeszcze dodatkową winietę. – sprawdź bo mogło się coś już zmienić.

Kierujemy się z autostrady zjazdem Zadar 1, Po dojechaniu do Zadaru kierujemy się na Split drogą wzdłuż wybrzeża. Sukosan jest ok 9 km . Po prawej stronie będzie las masztów i duża, główna brama wjazdowa.
 

 

Parking:

Parking może przyjąć około 1 200 samochodów. Jest tu również 335 garażów. Marina ma 24-godzinny wideo monitoring. Klient opłaca parkowanie w czasie nieobecności w marinie (automatyczny system kontroli miejsc parkingowych i opłat). Cena parkowania wynosi 5,5 EUR za dzień, a za garaż 15 EUR za dzień.

 

Udostępnij ten artykuł: facebook twitter linkedin
{ meaRenderPageContainer('footer' )|raw }}