Niepowtarzalny prezent ślubny. Miodowy tydzień na jachcie.

Wspaniała pamiątka, przepiękna przygoda, niezapomniane wrażenia.
Chorwackie złote słońce, granatowa woda, biały jacht pod żaglami i państwo młodzi.

To wyjątkowa propozycja. Niech wasz miodowy czas będzie fantastyczny i inny niż wszystkie.
Niech opowiadają o nim Wasi wnukowie.

Jeśli jesteście rodzicami, rodziną lub przyjaciółmi Młodej Pary i leży Wam na sercu, aby przeżyli coś extra, coś, to taki rejs może być idealnym prezentem, który zapamiętają do końca życia. 

Codziennie w innym miejscu, w innym mieście. Czas na relaks, wypoczynek.
Romantyczne kolacje przy zachodzącym słońcu... 
Profesjonalna załoga zadba o Was. Naszym celem jest dopasowanie przebiegu rejsu do Waszych indywidualnych potrzeb i oczekiwań. 

To Wy decydujecie, jak będziecie spędzać ten czas. Może chcecie poleniuchować i cieszyć się tylko sobą... A może zechcecie włączyć trochę aktywności ?

Szukasz na prawdę wyjątkowej podróży, alternatywy, chcesz uciec od sztampy i  nudnych hoteli. Taki rejs jest najlepszym rozwiązaniem.

Podróż poślubna na jachcie daje bardzo dużo możliwości różnorakiego spędzania czasu. Od słodkiego lenistwa i relaksu z obłędnymi widokami na otaczające zielone wyspy i błękit morza, po aktywny czas.  Pływanie w ciepłych wodach Adriatyku, nurkowanie, snoorkowanie, spacery, zwiedzanie okolicy na rowerach, skuterach i odkrywanie nowych miejsc. Można szaleć romantycznie na skuterach wodnych lub wybrać się na prawdziwe polowanie, by samemu złowić wielkiego tuńczyka. Podczas takiej podróży poślubnej będziecie mogli zobaczyć najpiękniejsze porty, miasta,  plaże i wyspy. Wieczorne romantyczne kolacje na bezludnej wyspie z ukochaną osobą i z księżycem w tle…

Plan wyjazdu 

Tydzień na prywatnym jachcie, z prywatną plażą, która płynie cały czas z wami. Pływający hotel będzie waszym prywatnym domem, który codziennie zawiezie was w inne miejsce.
Wszystko można, nic nie trzeba. To wasza podróż. Cały program jest dopasowywany do waszych potrzeb. Profesjonalna załoga zadba o wasz wyjazd.  Jeżeli będziecie chcieli w jakimś miejscu spędzić więcej niż jeden dzień, tak się stanie. A wieczorem pod niebem pełnym gwiazd z lampką szampana w ręku… nastrojowo i romantycznie...
Takiej sesji zdjęciowej na jachcie nikt nie będzie miał i wszyscy będą jej wam zazdrościć.

Gdzie się wybrać

W taką podróż poślubną można wybrać się tylko we dwoje lub w gronie osób, które zaprosicie.
Chorwacja od maja do września. Seszele cały rok bez grudnia, styczni i lutego.
To najpiękniejsze i najbardziej nadające się regiony świata na taki wyjazd. Słońce, przyroda, łagodne wiatry, przyjaźni mieszkańcy, prosty i niemęczący dojazd.

Chorwacja – Karaiby europy.

To wyjątkowy rejs, po wyjątkowych miejscach na Chorwacji. Romantyczny wyjazd, urocze zakątki. Unikalne perły przyrody. Parki narodowe wpisane na listę dziedzictwa kulturowego UNESCO. Magiczne wyspy. Kraina cudownych smaków i aromatów kuchni dalmatyńskiej w lokalnych restauracjach czeka na was każdego dnia. Zabytkowe miasteczka, rybackie wioski, skąpane w słońcu zatoki. 

Egzotyczna Perła Oceanu – Rajskie Seszele

Ostoja dziewiczej przyrody, biały piasek na plażach, zielone pióropusze palm, bezludne wyspy. Księżna Kate i przyszły król Anglii też tutaj byli w swojej podróży poślubnej. To tutaj wypoczywają największe gwiazdy złotego ekranu. Angelina Jolie, Brad Pitt… Odwiedzimy  5 najsłynniejszych wysp archipelagu. Najczęściej fotografowaną plażę na świecie. Parki narodowe z nietkniętą przez cywilizację przyrodą... rafy koralowe, odkrywające swoje piękno i tajemnice podwodnego świata, a wszystko to dla Was. We dwoje lub w towarzystwie kilku najbliższych osób. Chorwacja, Karaiby europy.Napisz do nas, a otrzymasz swojego osobistego doradcę, który pomoże Ci w przygotowaniach, wyborze jachtu, trasy i programu Twojej podróży poślubnej.

Wspaniałe wspomnienia i niesamowite zdjęcia pozostaną z Tobą na zawsze. 

Czy musimy coś wiedzieć o żeglowaniu ?

Nie musicie nic wiedzieć. Nie trzeba mieć uprawnień ani doświadczenia, od tego jest profesjonalna załoga, która  zajmie się wszystkim.
Oczywiście, jeśli tylko zechcecie, to  możecie brać udział w prowadzeniu jachtu. Możecie nawet sterować. Będzie można poznać podstawy żeglarstwa pod okiem doświadczonego kapitana. 

Ile to kosztuje

Koszty są porównywalne do pobytu w hotelu. Jednak on nie zapewni tylu wrażeń, atrakcji i prawdziwego kontaktu z przyrodą, bez tłumów innych gości hotelowych.

Jeśli już wybierzecie termin, można zacząć wybierać jacht waszych marzeń.
Możecie płynąć tylko we dwoje z kapitanem lub z kapitanem, hostessą i kucharzem.
Mniejsze jachty 3 kabinowe dla 6 osób są tańsze niż jachty 4 czy 5 kabinowe.

Rejs miodowy można zorganizować poza szczytem sezonu. Wrzesień, maj i początek czerwca to dobre
przedsezonowe miesiące.  Jeżeli lubicie wspaniałe, złote i grzejące słońce oraz ciepłą, lazurową wodę zapraszającą do kąpieli, to wybierzcie lipiec i sierpień. 

Poniżej podane ceny jachtów są orientacyjne -  wszystko zależy od konkretnego modelu jachtu który wybierzecie. Ceny są realne, bez dodatkowej dopłaty za to, że rejs nazywa się “podróżą poślubną”. 

Jeżeli korzystają Państwo ze specjalistycznej firmy organizującej Wasz ślub, wesele, - nasza oferta idealnie uzupełni ich ofertę podróży poślubnej. Jesteśmy otwarci do współpracy z Państwa firmą - w kwestii organizacji transportu, dekoracji, sesji foto-video itd. Wszystko aby ta podróż była perfekcyjna. 

 

  Jacht Katamaran Jacht motorowy
 

długość podróży

7 dni ( sobota – sobota)

dojazd

Do ustalenia - samochód, samolot. (pomagamy w logistyce dojazdu)

koszt orientacyjny   

3 000 EUR

5 000 EUR

20 000 EUR

 

kapitan w cenie

kucharz + 100 eu dzień

hostessa + 70 eu dzień

kapitan w cenie

kucharz w cenie

kelnerka w cenie

Dodatkowe atrakcje

 Flyborard, nurkowanie, canyoning, rafting, skoki do wody,  przeloty helikopterem nad okolicami, wycieczki samochodem lub limuzyną po okolicach, romantyczne kolacje na jachcie z muzyką na żywo, oraz wszystko to, co uzgodnimy.

plusy

 • Inna niż wszystkie
 • Przystępna cena
 • Niezapomniana podróż poślubna 
 • Prestiż i komfort
 • Duże komfortowe pomieszczenia
 • Stabilne pływanie
 • Unikalny wyjazd
 • Standard VIP
 • Kabiny jak w dobrym hotelu
 • Wyjątkowy luksus

minusy

 • Jacht w czasie płynięcia przechyla się na boki – jest to super przygoda, lecz podczas pływania nie ma co liczyć na nakryty stolik drinkami. Trzeba je trzymać w ręku. Ale w czasie postojów jak najbardziej wszystko może stać na stole.
   
 

zamów organizacje podróży poślubnej na jachcie

zamów organizacje podróży poślubnej na katamaranie

zamów organizacje podróży poślubnej na jachcie motorowym

 

Wybór jachtów jest bardzo duży - powyżej zaproponowaliśmy kilka  najpopularniejszych  rodzajów.

Nie ryzykuj, że podróż poślubna będzie różnić się od innych  Twoich wczasów tylko nazwą i że spędzisz czas tak samo, jak zawsze. Podróż poślubna jest tylko raz.

Podaruj sobie te wspaniałe i bezcenne wspomnienia.

Kliknij tutaj zadaj pytanie i rozpocznij planowanie podróży poślubnej z naszą firmą.

 

Udostępnij ten artykuł: facebook twitter linkedin
{ meaRenderPageContainer('footer' )|raw }}