Wszystkim czarterującym w naszej firmie katamarany udzielamy pełnego wsparcia w prowadzeniu jachtu, konsultujemy, doradzamy dzielimy się doświadczeniami oraz otwieramy kanał wsparcia, asysty on line.

Manewrowanie na tym symulatorze jest na 99% takie jak w rzeczywistości. 

Wszystkie manewry, podejścia do kei, praca obydwoma silnikami jak w realu. Dzięki temu symulatorowi manewrowania oswoisz się z manewrami i na swój katamaran wsiądziesz dużo pewniejszy.

Polecam ćwiczenia bez joystika. Myszką klikając na czerwone lub zielone kropki, uruchamiamy silnik lewy lub prawy, do przodu lub do tyłu. Klikając po środku mamy prędkość i kierunek do przodu lub do tyłu.

Proszę pamiętać, żeby przed zmianą kierunku przód tył zawsze, ale to zawsze zrobić neutral ! To bardzo ważne na prawdziwym katamaranie. Nie umęczymy wtedy silnika !
Jeśli mamy np jedną dźwignię do przodu drugą do tyłu, to kliknięcie po środku na białe kropki np 2 na przód przerzuca obie manetki na prędkość 2 w przód.
Jest to gra również na punkty. Dobrej zabawy i treningu przed prawdziwym sterowaniem.

I najważniejsze, zanim zaczniesz ćwiczyć, zrób co masz zrobić, bo jak cię gra wciągnie, to możesz nie zdążyć ;)

Dla każdego, kto zaloguje się na  darmowy symulator manewrowania katamaranem specjalny dodatkowy rabat 5% na wynajem katamaranu przez naszą firmę w dowolnym miejscu na świecie.

BY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ SKONTAKTUJ SIĘ Z BIUREM.

Formularz z zapytaniem o udostępnienie symulatora manewrowania katamaranem Kliknij tutaj.

 

 

 

Udostępnij ten artykuł: facebook twitter linkedin
{ meaRenderPageContainer('footer' )|raw }}