Jachty morskie, na których żeglujemy i wszystkie, które mamy w ofercie to bezpieczne, sprawdzone jednostki. Idealnie nadające się do wakacyjnej żeglugi.Każdy jacht ma kabiny dwuosobowe, zamykane. Posiada łazienkę z prysznicem i WC.
Pośrodku jachtu jest salon z aneksem kuchennym wyposażonym we wszystko, co w kuchni jest niezbędne. Lodówka, zlew dwukomorowy, ciepła zimna woda, kuchenka dwupalnikowa z piekarnikiem i wszystkie sztućce, zastawy i garnki.

Zobacz wirtualne spacery po jachtach różnej wielkości.

Zależnie od wielkości jachtu są dwie, trzy, cztery lub pięć kabin. To sam dotyczy również ilości łazienek. Minimum jest jedna  a na jachtach większych, czy katamaranach może każda kabina mieć swoją osobną łazienkę. 
 

Najmniejsze jachty, na których pływamy to jednostki 3 kabinowe z jedną łazienką i WC, o długości od 10.80 metrów i szerokości powyżej 3,5 metra z zanurzeniem powyżej 1,5 metra (Typowa Bavaria 36).  Większość rejsów odbywa się na jachtach  11-15 metrów, czyli większych trzy kabinowych oraz dużych jachtach cztero lub pięciokabinowych.

W czasie wyjazdu mieszkamy i śpimy na jachcie. Kabiny są przestronne i dają wieczorny relaks i wypoczynek. 

Planując wyjazd, należy uwzględnić ilość kabin i osób, które będą brały w nim udział. 
Jeżeli komuś odpowiada, to można również spać w salonie z aneksem kuchennym... Jest tam jedno lub dwa miejsca.  Często w rejsach wersji standard skipper mieszka właśnie w saolnie. Jednak coraz wiecej osób decyduje się na wybór takiego jachtu, żeby skipper miał swoja kabinę. Jest to bardzo wygodne i niekrępujące rozwiązanie dla wszystkich. Nie trzeba nikomu nad głową chodzić w dzień czy w nocy.

Jeżeli ktoś chciałby mieć kabinę tylko dla siebie to za dopłatą, jest taka możliwość.

Typowe jachty morskie w  pakiecie Standard,  zapewniają bezpieczeństwo i komfort żeglugi, przyjemność obcowania ze wspaniałą przyrodą, lazurową wodą i klimatami Dalmacji. Reszta zależy od tego jaki standard wizualny, ktoś chciałby wybrać na swoje wakacje.
Jachty morskie są dużo większe i wygodniejsze niż jachty śródlądowe, mazurskie.

Jachty i katamarany w pakietach premium i komfort, zapewniają wyższy komfort niż w klasie standard. Przygotowaliśmy dla Was wirtualne spacery po kilku jednostkach. Zobacz jak jacht wygląda wewnątrz. 

Dla większości jachtów morskich można przyjąć porównanie, że wnętrza ich podobne są do samochodów typu Kamper – nie dotyczy to większych jachtów motorowych. Tam pokoje i wyposażenie jest bardziej podobne do hotelowego.

Najprościej sprawdzić osobiście na jednym z naszych rejsów :) 

Zobacz kalendarz rejsów. i daj się zaskoczyć cenami jak w hotelach :) za coś co jest dużo więcej fajne niż hotel.
Udostępnij ten artykuł: facebook twitter linkedin
{ meaRenderPageContainer('footer' )|raw }}