Czy kiedykolwiek marzyłeś o lataniu pod wodą? SUBWING pozwala ślizgać się po wodzie jak ryba, wykonywać podwodne akrobacje lub po prostu zrelaksować się na jej powierzchni. 

Ta nietypowa forma aktywności pod wodą przypomina nieco narty wodne, tylko że obywa się bez nart :) Prędkość jest mniejsza, ale za to widoki, znacznie ciekawsze. 

Subwing to idealny gadżet dla tych, którym tradycyjne nurkowanie z fajką już nie wystarcza.Podłużny przedmiot trzymany przez pływaka jest przymocowany do łodzi za pomocą 4,5-metrowej liny. W takim zakresie użytkownik może poruszać się w dół, w górę i na boki w błękitnej wodzie adriatyku. Jeżeli chcesz się zanurzyć, musisz pociągnąć przednią część deski w dół, jeżeli popłynąć w stronę powierzchni — w górę. Sterowanie na boki jest jeszcze prostsze, bo wystarczy przechylić się w wybraną stronę. Najciekawsza jest jednak możliwość kręcenia podwodnych korkociągów i piruetów, dzięki niezależnemu mocowaniu dwóch części skrzydła.

Specjalnie dla was zakupiliśmy deski Subwing. Dostępne są na naszych rejsach. Można je pożyczać na cały rejs. Zgłoś wcześniej chęć wypożyczenia podwodnego skrzydła.

Cena wynajmu na 7 dniowy rejs 30 Euro (cena zawiera koszt dostarczenia na jacht).
 
Udostępnij ten artykuł: facebook twitter linkedin
{ meaRenderPageContainer('footer' )|raw }}