Wyprawa na połowy, wielkich ryb

Pod okiem doświadczonego kapitana. Na specjalnej łodzi, pełnej profesjonalnego sprzętu wędkarskiego wypływa się koło 8 rano na połów wielkich ryb. Tuńczyki, marliny, dorady i wiele innych gatunków ryb, z których okazy 50 kilogramowe nie są rzadkością. Całodzienny wyjazd kończy się ok godziny 18 tej. Adrenalina, przygoda, zdjęcia z połowów, których każdy na pewno będzie Ci zazdrościł. 
W przerwie między wędkowaniem degustacja Chorwackich przysmaków a wieczorem… po udanym wyjeździe grill i opowieści z wyprawy.

Złowionych okazów nie zabieramy, to dodatkowe wynagrodzenie/motywacja dla szypra/kapitana. Dzięki temu wiemy, że to jemu zależy na jak najlepszych połowach.
Cena wyjazdu ok 200 eur/os
W cenie całodzienne pływanie, przynęty, zanęty, sprzęt.
Odpowiedź na często zadawane pytania dotyczące tego wyjazdu.

Poniżej galeria z naszych połowów.

 

   

Rejs rybacki

Zostań na jeden dzień rybakiem. Poznaj zawód, odkryj tajniki pracy rybaków. Spędź jeden dzień z rybakami. Na otwartym morzu zarzucaj sieci, trałuj je, a potem przeżywaj tę adrenalinę, tę niepewność czy coś się złapało, czy też nie...
Wyciąganie sieci zawsze dostarcza wielkich emocji, bo nigdy nie wiesz, co złowiłeś. 
Taki dzień najlepiej zakończyć w gronie przyjaciół na rybnym grilu, gdzie z lampką wina będziesz opowiadać jak minął Ci taki rybacki dzień.
Cena ok 80 eur/os .


Kliknij i zapisz się na takie wakacje.

Udostępnij ten artykuł: facebook twitter linkedin
{ meaRenderPageContainer('footer' )|raw }}