REJSY BIZNESOWE, REGATY, REJSY REKLAMOWE, REJSY INTEGRACYJNE, REJSY MOTYWACYJNE

Twoja Firma pod Żaglami

"Na Fali"

Dla Kogo?
Ofertę kierujemy przede wszystkim do firm, które chcą utrzymać motywację pracowników na wysokim poziomie, docenić jej wyniki i energię wkładaną w rozwój firmy, chcą w nieszablonowy atrakcyjny sposób zacieśnić kontakty z partnerami oraz aktualnymi lub przyszłymi klientami, kooperantami, dystrybutorami, odbiorcami... etc.

 

Co ? Jak ? Gdzie?
Morskie Eventy - opracowane oraz kompleksowo realizowane pod kątem indywidualnych potrzeb Twojej Firmy - niepowtarzalne wyjazdy integracyjne, konferencyjne, lojalnościowe, jubileuszowe, nagrodowe (z bonusem szkoleniowym).
Rodzaj rejsu i program stworzymy uwzględniając państwa oczekiwania i poszerzając o dowolne elementy i scenariusze. W zależności ustaleń Klientów – budżetu, liczby uczestników możemy możemy równie dobrze spędzić weekend nad zatoką gdańską podziwiając zachód słońca nad legendarnym portem lub zorganizować wyprawę żeglarską na wodach wybranych mórz i oceanów. W Europie proponujemy atmosferę słonecznej Chorwacji lub pełnej starożytnych zabytków Grecji. Z miejsc bardziej egzotycznych polecamy Seszele oraz fascynujące Karaiby. Możemy popłynąć motorówką, jachtem lub całą flotyllą katamaranów. Możemy jadać w dobrych restauracjach lub przygotowywać fast-foody. Możemy nocować na jachcie lub w pięciogwiazdkowym hotelu ze wszystkimi wymarzonymi wygodami. wodnych - nurkowanie, próbę sił na nartach wodnych,surfing, windsurfing, surfkiting pływanie na skuterach wodnych...etc

 

Wybór pozostawiamy Wam. Wszystko zależy od Waszych chęci i od celu, jakiemu dany wyjazd ma służyć. Z naszej strony zapewniamy wykwalifikowaną kadrę żeglarską, a na specjalne życzenie możemy zaoferować opiekę profesjonalnego trenera biznesowego. Nasze morskie eventy są prawdziwą przygodą, relaksem i integracją same w sobie.
Nie wymagają żadnego doświadczenia żeglarskiego i przygotowania uczestników.
Każdy jacht prowadzi doświadczony skipper dbający o bezpieczeństwo i atmosferę rejsu
Atrakcjami rejsu może być szeroka oferta przygotowanych przez nas możliwości korzystania z uroków sportów.

 

Dlaczego pod żaglami?
Przy opracowywaniu programów eventów wykorzystujemy niekwestionowane atuty żeglarstwa morskiego jako formy aktywnego wypoczynku. Udział w świetnie zorganizowanym rejsie żeglarskim pozostawia niezapomniane wrażenia, których nie zatrze upływ czasu. Pobyt na jachcie umożliwia efektywne kontakty interpersonalne, służy tworzeniu nieformalnych, przyjacielskich więzi w oderwaniu od biurowych obowiązków, w innym otoczeniu i w odmiennych warunkach. Przy wspólnych pracach żeglarskich, z gitarą w ręku przy wieczornym ognisku i ze śpiewem szant na ustach lub w czasie poznawania kultury oraz zwyczajów ziemi i wód, na których gościmy tworzy się klimat pełen nowej, przyjaznej energii.

 

Zapewniamy nowoczesne, komfortowe i w pełni bezpieczne jachty. Zatrudniana przez nas kadra doświadczonych kapitanów gwarantuje bezpieczeństwo uczestników oraz daje możliwość stworzenia prawdziwie żeglarskiej atmosfery. Jednorazowo potrafimy obsługiwać grupy do 100 osób, które nie muszą mieć żadnych żeglarskich doświadczeń.

 

Żeglowanie daje możliwość odwiedzenia wielu ciekawych miejsc i portów. Opracowujemy każdy program tak, by pozwolił poznać to najciekawsze i przeżyć to, co najważniejsze i najatrakcyjniejsze.

 

Uczestników naszego rejsu możemy wyposażyć w specjalistyczną odzież (sztormiaki, polary, worki żeglarskie i inne) z logo zleceniodawcy

 

 

Zapraszamy.

 

Jeśli chcesz by kluczowi pracownicy Firmy tak cenni zwłaszcza w czasach kryzysu - oddający jej czas zapał i pasję,mogący podpisać się pod tym cytatem poczuli, że ich zaangażowanie zostało docenione zorganizuj "Event pod Żaglami".

Możesz również w ramach nagrody wysłać wyróżnionych pracowników
na
"Rejs Sylwestrowy"

Polecamy usługi zaprzyjaźnionej witryny:
szkolenia, warsztaty i konsulting

Tam znajdziesz min:
Obszary realizowanych programów szkoleniowych

Strategie skutecznej komunikacji
Siła zespołu
Zarządzanie emocjami - własnymi, współpracownika i klienta
Zarządzanie stresem
Skuteczny Handlowiec
W poszukiwaniu klucza do relaksu - chwila urlopu każdego dnia
Zarządzanie sobą w czasie - profesjonalna organizacja i planowanie pracy własnej
Rozwój własny a asertywność i zdolności negocjacyjne
Sztuka prezentacji
Kierowanie motywacyjne
Kompetencje Managera
Rozwój strategii mentalnej Managera
Sztuka procesu rekrutacji
Coaching – stymulacja w rozwoju
Zarządzanie relacją interpersonalną
Zarządzanie projektem
Szef procesu grupowego
Zarządzanie zmianą
Ocena pracownika
Zarządzanie konfliktem
Intuicja jako kompetencja w zarządzaniu
Kompetencje psychospołeczne w zarządzanym zespole

Konsulting:
HR a zarządzanie kompetencjami
HR a Trening On-the-Job (On-the-Job Training)
Ocena 360°
Ścieżka kariery

Udostępnij ten artykuł: facebook twitter linkedin
{ meaRenderPageContainer('footer' )|raw }}