Prowadzący rejs kapitan jest za razem przewodnikiem po najciekawszych miejscach regionu. Zależnie od warunków pogodowych i oczekiwań załogi, pomoże zagospodarować czas tak by było jak najciekawiej dla wszystkich min:

Wspaniała rekreacyjna trasa, bezpieczna, idealna na morskie wakacyjne wojaże.

Żeglujemy około 6 godzin dziennie, codziennie na nocleg zatrzymujemy się w innym miejscu w innym porcie/ marinie.Doświadczenie żeglarskie i pływackie nie jest wymagane.
Wystawiamy opinie z rejsu honorowane przez PZŻ.


Kliknij łezki na mapie poniżej i przeczytaj więcej.

Po przyjeździedo mariny rozpakowujemy prowiant, przydzielamy kabiny, określamy wachty i spotykamy się na szkoleniu dotyczącym bezpieczeństwa i zachowania się na jachcie. Po zakończonym szkoleniu czas wolny, do 9 rano w niedzielę. W niedzielę rano wychodzimy w morze i kierujemy się na południe. Przez kolejne 5 dni odwiedzamy miasta, mariny i urokliwe zatoki chorwackich wysp wraz ze zwiedzaniem. Podczas rejsu uczestnicy przechodzą podstawowe szkolenie żeglarskie. Codziennie jesteśmy w innym porcie, innej marinie. Podczas rejsu nie zabraknie czasu na zakupy u miejscowych rybaków, odwiedzenie hodowli muli, wędkowanie, nurkowanie, nocne imprezy w uroczych restauracyjkach i długich spacerów przy wschodzie lub zachodzie słońca. Gwarantujemy zdobycie żeglarskich umiejętności a wszystko to w doborowym towarzystwie w atmosferze śmiechu i dobrej zabawy.

Przykładowy plan dnia:
- czas wstawania i łazienki
- 9.00 śniadanie
- 10.00 wypływamy
- 14.00 ew postój w zatocei obiad ( posiłki przygotowujemy samodzielnie na jachcie)
- 15.00-18.00 żeglujemy do portu na nocleg
- 19.00 jesteśmy w porcie zacumowani, czas na kolację, zwiedzanie, wyjście na miasto, degustację miejscowych specjałów...

Rejs z założenia jest turystyczno-rekreacyjny.
Plan dnia można modyfikować w zależności od oczekiwania załogi i pogody.

W czasie rejsu wszyscy otrzymają podstawowe szkolenie żeglarskie, będą/mogą braćczynny udział w prowadzeniu jachtu, włączenie ze sterowaniem, nawigacją i nauką obsługi radiostacji. Doświadczenie i staż nie jest wymagany.
Posiłki na jachcie przygotowuje samodzielnie załoga podzielona na wachty .

Jacht:nowoczesne, sprawdzone, bezpieczne, komfortowe jachty typu Bavaria, Sun Odyssey, Oceanis, wyposażonych w toalety, prysznic, kuchnie, salon, nagłośnienie, ponton, radio, 220V w porcie oraz wszystko co potrzebne do efektywnej, przyjemnej i bezpiecznej żeglugi.

Wystawiamy opinie z rejsu honorowane przez PZŻ i wpisy do książeczek żeglarskich.

Podczas tego rejsu istnieje możliwość szkolenia oraz egzaminu na patent:
1) Jachtowego sternika morskiego
2) Przygotowanie do samodzielnego prowadzenia jachtu morskiego
3) Przygotowania do egzaminu na skippera Chorwackiego "Voditelj Brodice"

Udostępnij ten artykuł: facebook twitter linkedin
{ meaRenderPageContainer('footer' )|raw }}