Komfortowy jacht i Magiczna Dalmacja

Podsumowanie oferty:

Chorwacja - często nazywana Karaibami Europy - jest naszym głównym i polecanym kierunkiem dla wakacji na jachcie. Piękna przyroda, parki narodowe, urozmaicone wybrzeże, setki wysepek, słońce, łagodny klimat, spokojne morze czynią ją wyjątkowym miejscem na świecie. 

Jest to lokalizacja odpowiednia dla osób, które pierwszy raz spędzą wczasy na jachcie, osób oczekujących wypoczynku, relaksu oraz dla rodzin nawet z małymi dziećmi. Cały czas w zasięgu wzroku mamy wyspy lub ląd.

Żeglujemy wyłącznie przy ładnej pogodzie. Nie każdy lubi rozfalowane morze, na którym mocno buja jachtem na boki. Na Chorwacji praktycznie nie ma takich fal. Możemy natomiast takie trudne warunki spotkać na innych akwenach, które znamy z folderów i które wydawałyby się atrakcyjniejsze tak jak wyspy Kanaryjskie, Kuba, Karaiby czy Tajlandia. 

Jacht to pływający hotel - to jedna z wielu zalet tej formy wypoczynku.

Każda para otrzymuje prywatną zamykaną kabinę. Na jachcie dostępna jest co najmniej jedna łazienka z prysznicem (w większych kilka).

Do dyspozycji jest też spory salon o wysokości co najmniej 1,8 metra (nazywany messą), gdzie mogą usiąść jednocześnie wszyscy uczestnicy rejsu.

Na rufie (tylna część jachtu) znajduje się taras (kokpit) z miejscami do siedzenia / leżenia/ opalania się. Taras można zadaszyć, tworząc kojące schronienie przed słońcem dla osób, które w tym momencie nie chcą się opalać.

Więcej o zakwaterowaniu na jachcie
W tej ofercie wyżywienie podobnie jak cała impreza jest podróżą, tym razem po kulinarnych atrakcjach kuchni śródziemnomorskiej. Kuchnia śródziemnomorska charakteryzuje się bogactwem składników i różnorodnym pochodzeniem. Bazą potraw śródziemnomorskich jest oliwa z oliwek i czosnek. Owoce morza są jednym z głównych składników, jednak znajdziemy tutaj również wiele dań na bazie ryb, makaronów, pilaw, hummus, różnorodne sałatki i wiele innych. Wszystko wyjątkowo dobre, świeże i naprawdę lokalne. Ze względu na wakacyjną wygodę śniadania przygotowujemy i jemy na jachcie. We własnym gronie, na luzie, bez pośpiechu, bez potrzeby tzw. szykowania się do wyjścia na miasto. Posiłki można jadać w salonie lub na pokładzie na tyle jachtu. Obiad spożywamy zawsze w trakcie żeglugi, często w przerwie, gdy zatrzymamy się w zatoce na kąpiel. Płynąc z jednego miejsca na drugie, zwiedzamy okolice, pływając naszym jachtem. Kolacje jemy w restauracjach urokliwych miasteczek, które odwiedzamy. Daje to nam możliwość poznania lokalnych smaków i wyboru z menu tego, co dla naszego podniebienia będzie najciekawsze. Wyżywienie jest dostosowane do standardu rejsu oraz oczekiwań załogi, na jachcie jest poniżej 10 osób-dlatego wyżywienie można dostosować do Waszych oczekiwań. W każdym przypadku posiadamy sprawdzone rozwiązania, które ułatwiają organizację wyżywienia. Jeżeli jesteście jedną paczką, grupą znajomych, to możecie rodzaj i czas posiłków rozłożyć na restauracje lub inny dowolny miks. Dla chętnych jest zawsze możliwość próby upolowania samodzielnie czegoś na obiad. Jest wędka dzięki, której ryba, ośmiornica lub kalmar może być dodatkowym gościem na naszym stole.

Wyżywienie jest dostosowane do standardu rejsu oraz oczekiwań załogi, na jachcie jest poniżej 10 osób - dlatego wyżywienie można dostosować do Waszych oczekiwań.

W każdym przypadku posiadamy sprawdzone rozwiązania, które ułatwiają organizację wyżywienia.

Możemy posiłkować się na jachcie, w restauracjach lub dowolny mix. Możemy samodzielnie zdobywać część wyżywienia: kalmary, ośmiornice, ryby - świeże, bo właśnie złowione.

Więcej o wyżywieniu

Oferta, którą przeglądasz przygotowana jest dla każdego - to rejs turystyczno-rekreacyjny, jacht służy nam za hotel, środek transportu i źródło przyjemności. Jeżeli jesteście zainteresowani rejsem typowo żeglarskim, regatami prosimy o zgłoszenie się z informacją o celu.

Dlatego nie wymagamy żadnego doświadczenia żeglarskiego, umiejętności czy sprawności fizycznej podczas rejsu.

Zapraszamy wszystkich, całe rodziny z dziećmi w dowolnym wieku, seniorów (dla małych dzieci jacht dodatkowo wyposażany jest w specjalną siatkę bezpieczeństwa - może być dodatkowo płatna).

Proszę mieć jednak na uwadze, że jeżeli wybierają się Państwo w mniej niż 6-8 osób (to minimalna liczba osób, aby mieć jacht wyłącznie dla siebie) konieczne jest dobranie pozostałej załogi. W zależności od pozostałych osób zapisanych na ten rejs (informacje o pozostałej załodze otrzymasz po zapisaniu się). Nie wszyscy chcą rejsu z dziećmi poniżej 7 lat. Oczywiście nie dotyczy grup zajmujących cały jacht (min 6 osób).

W przypadku zgłoszenia rodziny z dziećmi staramy się dobrać podobną rodzinę jako pozostałą załogę.

Więcej o rejsach z dziećmi

Jachty dają większe możliwości w zakresie dodatkowych atrakcji. Tutaj bez uciążliwych dojazdów stale zmieniamy lokalizację, odwiedzając wiele atrakcji różnego rodzaju.

Jedynym problemem, jaki się może zdarzyć, jest to, że samo spędzanie czasu na jachcie (wraz z kąpielami, opalaniem się i spacerowaniem po miasteczkach, które odwiedzamy) sprawia, że czasem trudno znaleźć czas na inne atrakcje. Nuda tutaj nie występuje.

Kąpiemy się bezpośrednio z jachtu, na jachcie znajduję się specjalny pomost wraz z opuszczaną drabinką ułatwiającą powrót na jacht z wody. Woda jest bardzo czysta, snoorkowanie w okularach to wielka frajda. Na tylnym pomoście znajduje się też zewnętrzny prysznic ze słodką wodą, którą możemy spłukać z siebie morską wodę. Najczęściej mamy też ponton, który umożliwia podpływanie do niezamieszkałych wysepek...

W zależności od naszych zainteresowań, preferencji i odwagi uatrakcyjniamy pobyć poprzez:

 • zwiedzanie (oczywista oczywistość :)
 • rafting (spływy rwącą rzeką)
 • nurkowanie, snoorkowwanie
 • subwing, flyboard
 • i wiele więcej...

Proszę podczas zamówienia lub w trakcie przygotowań do rejsu w rozmowie z konsultantem o określenie, jeżeli zależy Państwu na konkretnych atrakcjach. Czasem należy dostosować przebieg rejsu, aby być w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie. Wszystkim się zajmiemy, ale nie zawsze wszystko jest możliwe.

Więcej o atrakcjach podczas rejsów

Po zapisaniu się na rejs otrzymują Państwo szczegółowe informacje i prośbę o potwierdzenie.

Po potwierdzeniu wysyłana jest umowa i faktura.

Płatność:

 • 1. rata 50% po podpisaniu umowy
 • pozostałe 50% do 60 dni przed imprezą
 • Płatność może być w Euro lub PLN
 • W przypadku anulowania imprezy otrzymują Państwo propozycje udziału w innym rejsie lub zwrot 100% wpłaconej kwoty.

Rejsy rozpoczynają się w soboty i kończą w sobotę.

Zaokrętowanie: sobota od godziny 17:00
Wyokrętowanie: sobota do godziny 09:00

W przypadku samodzielnego dojazdu należy dojechać w sobotę godziny dowolne. W tym dniu organizuje się zakupy i wypływa z portu, więc w niedzielę rano możliwy jest także dojazd na niedzielę (Ewentualnie inny dzień na trasie rejsu).

Na rejsach turystycznych z kasy jachtowej opłacane jest ubezpieczenie kaucji za jacht, co zwalnia załogę z odpowiedzialności oraz konieczności oczekiwania na sprawdzenie jachtu po rejsie.

Na każdym naszym jachcie dostępne jest bezpłatnie:
 • WIFI
 • ponton
 • pościele
 • w pełni wyposażony aneks kuchenny (ciepła, zimna woda, gaz, piekarnik, lodówka)

GDZIE PŁYNIEMY: Odkrywanie tajemnic Dalmacji, krainy słońca, serów i wina

Wszystko można, nic nie trzeba.
To motyw przewodni tego rejsu po Dalmacji –  krainie słońca, serów i domowego wina.

Dalmacja to Chorwacki region szęścia, spowity złotymi promieniami słońca i szmaragdem morskiej wody. Malownicze miasteczka, kolorowe targowiska pełne lokalnych produktów i domowych warzyw, małe galerie sztuki, zabytki z czasów rzymskich, urokliwe zatoki, wyspy, z których rozciągają się przepiękne panoramiczne widoki na dalmatyńskie wybrzeże, krystaliczna woda, niewielkie odległości między miastami, słynne parki narodowe i archipelagi wysp to tylko nieliczne z atutów tej trasy.


Kuchnia Dalmacji jest jak poezja jak wiersz pełen niesamowitych zapachów. Jest pełna aromatycznych przypraw, rozmarynu, lawendy, lokalnych dań, domowego wina i tysiąca smaków, które unoszą się w powietrzu i zabiorą was do innego świata. Świata prawdziwego spokoju, gdzie słowa relaks i wypoczynek nabierają zupełnie innego znaczenia, gdzie zapomnisz o codziennej gonitwie i pośpiechu. Tutaj zapomnisz o ładowarce do telefonu, będziesz mieszkał na jachcie i pływał po kulinarnym raju w otoczeniu wspaniałej, słonecznej, ciepłej i śródziemnomorskiej przyrody.

Możemy żeglować, leniuchować, zwiedzać, opalać się w słońcu, pływać w wodzie i nurkować. Leżeć z książką w ręku, bawić się w towarzystwie nowo poznanych osób, imprezować lub nic nie robić. To wasze wakacje i mają być najlepsze ze wszystkich.Mamy na trasie bardzo dużo możliwych atrakcji do zobaczenia. Będziemy odkrywać malownicze zatoczki, możemy odwiedzać słynne miasta od Zadaru, Sibenika, Primosten aż do Trogiru lub odwiedzić Park Narodowy rzeki Krka z jego słynnymi wodospadami lub popłynąć na archipelag wysp Kornaty, unikalne miejsce, ponieważ wyspy od strony lądu schodzą łagodnie do wody jak to wyspy, natomiast od strony morza mają pionowe klify do 80 metrów wysokości. Gdzie będziemy ustalać będziemy na bierząco. Jeżeli jakaś zatoka, czy miejsce was zauroczy, możemy w nim spędzić więcej czasu, niż jeden dzień.

Założeniem rejsu jest totalny wypoczynek, relaks i przygoda.

Dla chętnych możliwość skorzystania z nurkującego skrzydła , które może być  na wyposażeniu jachtu.
Polecam zabranie ze sobą podstawowego zestawu maska, fajki i płetwy, bo zachwycająca flora i fauna podwodnego Adriatyku warta jest zobaczenia. Ławice ryb, kraby, rozgwiazdy czy podwodne łąki zachwycają niesamowitym urokiem i przejrzystością wody, a morze maluje wodę od lazuru, po szafir, turkus i ciemny granat.

Czym żeglujemy:
Na bezpiecznych, nowoczesnych i komfortowych jachtach renomowanej firmy Bavaria. Są wyposażone w ponton z silnikiem, łazienki z prysznicem, kabiny dwuosobowe zamykane. Kabiny są 3 lub 4. Na jachcie jest salon z aneksem kuchennym, kuchenką, piekarnikiem lodówką, ciepłą i zimną wodą. Ma na wyposażeniu wszystkie potrzebne sztućce, naczynia i garnki. Na tarasie jachtu jest drabinka zejściowa do wody i prysznic, którym można się spłukać po morskiej kąpieli. WiFi na pokładzie, nagłośnienie, radio CD dopełniają listę.

Zobacz wirtualny spacer.
 Trasa:
Mapka przykładowych miejsc w Dalmacji, które możemy odwiedzić.


Co jest w cenie:
- Miejsce w kabinie dwuosobowej
- Opieka kapitana
- Adrenalina Pakiet – Skuter podwodny, Nurkujące skrzydło
- Świeża pościel, koce, poduszki
- Wyposażenie kuchni
- Gaz do kuchenki
- Ponton z silnikiem
- Ubezpieczenie jachtu
- Opinia z rejsu dla PZŻ

Dodatkowy koszt:
Na miejscu składamy się do wspólnej kasy, którą wybrany skarbnik i rozlicza na bieżąco. Z niej płacimy:
- kaucja bezzwrotna za jacht
- sprzątanie końcowe
- pozwolenie na pływanie
- podatek turystyczny, tourist tax
- opłaty za porty
- prąd i wodę
- paliwo do jachtu
- zakupy spożywcze

Dojazd:
Już w czasie wspólnej podróży można zacząć wakacyjną integrację.
Dojazd we własnym zakresie. Pomagamy w logistyce i organizacji dojazdu.
Można dojechać:
- swoim samochodem ok. 1100 km od południowej granicy Polski
- zabarać się samochodem z innym uczestnikiem wyjazdu
- autokarem żeglarskim, który dowiezie was prawie pod sam jacht
- samolotem

Kliknij i zapisz się na ten rejs.

 

Rejsy Comfort – bez gotowania, Pakiet Comfort zawiera:

- jachty do 4 lat
- wyżywienie
                 - śniadania w restauracji w marinie
                 - obiad na jachcie 
                 - kolacja w restauracji ( każdy płaci za siebie)
                 – woda, soki owocowe
- miejsce w kabinie 2 osobowej
- usługa skippera
 

Rozliczenie kosztów:

699€/os W cenie rejsu Pakiet Comfort.

Pakiet Comfort obejmuje:
- miejsce w kabinie dwuosobowej
- wyżywienie na jachcie (śniadanie, obiad), woda, napoje,
kolacja w restauracji (każdy płaci za siebie)
- opłaty portowe (prąd, woda, postój jachtu)
- paliwo do jachtu
- ubezpieczenie kaucji za jacht
- transit log (przygotowanie jachtu do rejsu, pościel, butle z gazem, sprzątanie końcowe)
- podatek turystyczny
- WiFi na jachcie (2 GB na tydzień)
- ponton
- pościel
- w pełni wyposażony aneks kuchenny (ciepła, zimna woda, gaz, piekarnik, lodówka, garnki, sztućce, kubki itp)

Cena nie obejmuje kosztu dojazdu i powrotu z rejsu.
Dodatkowych atrakcji, wstępów do parków narodowych, muzeum itp
Dojazd na rejs:
(Organizujemy i pomagamy w logistyce dowolnego rodzaju dojazdu)
- we własnym zakresie np. samochód (od granicy polskiej w Cieszynie ok. 1000 km)
- samochodem z innymi uczestnikami rejsu
- autokarem (koszt z Polski to ok. 440 zł w dwie strony)
- samolotem (koszt zależny od promocji - bez promocji ok 1000 zł)

Możliwe dopłaty do wyboru:
- kabina dwuosobowa dla jednej osoby dopłata 85%
- zwierze na jachcie ok. 50 EUR

Interesująca oferta?

Dołącz do osób zainteresowanych ofertą, aby wstępnie zarezerwować miejsce oraz otrzymać dostęp do dodatkowych informacji.

Udostępnij:
wydrukuj facebook google twitter linkedin

0

Dni fantastycznych wczasów

7

Noclegów w dwu osobowych zamykanych kabinach na jachcie z łazienką, salonem i tarasem

0

Dni do rozpoczęcia imprezy. Ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.

0

Łączny koszt w Euro bez ukrytych opłat i niespodzianek

Termin: 2017-08-12 do 2017-08-19 (7 dni pobytu)

Rozpoczęcie: 2017-08-12T00:00:00+02:00.

Miejsce: Chorwacja

Standard: Rejs Comfort Porównanie standardów

Zakwaterowanie: W kabinie 2 osobowej.

Wyżywienie: Wyżywienie na jachcie w cenie.

Cena zawiera:
 • Kapitan
 • Miejsce w kabinie 2 osobowej
 • Wyżywienie

699€/os

+ 150EUR Kasa jachtowa (do zabrania na rejs - na wyżywienie na jachcie, paliwo, opłaty za porty, podatek turystyczny itd.)

Dołącz do tego rejsu

Dołączenie do rejsu nie zobowiązuje do zakupu.
Otrzymasz informacje o innych uczestnikach, warunki itd

Zalety tej oferty

 • Jachty do 3 lat
 • Skipper ma swoją kabinę
 • Polski skipper/kapitan
 • Przy 8 osobowej załodze kucharz GRATIS
 • Śniadania i obiady na jachcie
 • Brak dodatkowej składki

Rabaty

 • 5% zamówienie powyżej 4 osób
 • 5% powracający klient
 • Maksymalny rabat 10%

Potrzebujesz więcej informacji?

Gwarancja ceny

 • Najniższe marże - jeżeli kupisz u nas czarter i znajdziesz taniej zwrócimy Ci różnicę
 • Kompletne ceny - nasze ceny nigdy nie zawierają żadnych ukrytych opłat.

Gwarancja jakości

 • Ponad 20 lat doświadczenia
 • Wszystkie jachty są ubezpieczone od wszelkich uszkodzeń
 • Dziesiątki organizowanych rejsów rocznie
 • Stała opieka podczas rejsu
 • Własna flota oraz umowy z globalnymi operatorami
 • Doświadczeni skipperzy
 • Ponad 3000 osób lubi nas za to co robimy
 • Ponad 100 firm partnerskich na całym świecie

Opcjonalne Atrakcje

Opcjonalne atrakcje w trakcie rejsu

Odkryj Chorwację

Karaiby europy, odkryj prawdziwy relaks na pływającym hotelu

Standardy rejsów

Dobierz rejs do swoich oczekiwań

Rejs Classic

od

€359tydzień /osoba

 • Standardowej klasy jachty morskie
 • Kasa jachtowa/składka
 • Posiłki na jachcie są przygotowywane przez uczestników z produktów zakupionych z kasy jachtowej. Wyjścia do restauracji (na własny koszt)
 • Polski skipper
 • Skipper mieszka w salonie

Zobacz oferty

Rejs Pro

od

€599tydzień /osoba

 • Jachty standrard+ zależnie od konkretnego rejsu

Zobacz oferty

Rejs Comfort

od

€999tydzień /osoba

 • Jachty nowe do 3 lat
 • Brak dodatkowej składki
 • Przy 8 osobach kucharz GRATIS
 • Polski skipper + pomocnik
 • Skipper ma swoją kabinę. Dzięki temu salon jest cały czas do dyspozycji gości

Zobacz oferty

Zapytanie o rejs

Wypełnienie tego formularza nie zobowiązuje cię do udziału w rejsie. Po wysłaniu formularza otrzymasz email ze szczegółami - wtedy podejmujesz ostateczną decyzję. Dlatego jeżeli interesuje Cię rejs śmiało wypełnij formularz.

pola wymagane

Zadzwoń teraz

Infolinia: 801 00 30 34 lub z komórki Telefon: +48 12 38 48 490

Zeskanuj powyższy kod telefonem, aby otworzyć na nim tą stronę