Rejs Szkoleniowy wraz z egzaminem na uprawnienia żeglarskie

27.04.2019 - 04.05.2018
Cena 420 eur plus 150 eur kasa jachtowa.
Rejs Szkoleniowy wraz z egzaminem na morskie uprawnienia żeglarskie i motorowodne, oraz kurs radiooperatora UKF, Nie wymagamy godzin stażowych, Chorwacja Sukosan, Zadar
Link do opisu szkolenia:
https://rejsychorwacja.com/#/r/szkolenie-voditejl-brodice
100% zdawalności naszych kursantów przy sumiennym podejściu do zagadnienia :)

Podsumowanie oferty:

Chorwacja - często nazywana Karaibami Europy - jest naszym głównym i polecanym kierunkiem dla wakacji na jachcie. Piękna przyroda, parki narodowe, urozmaicone wybrzeże, setki wysepek, słońce, łagodny klimat, spokojne morze czynią ją wyjątkowym miejscem na świecie. 

Jest to lokalizacja odpowiednia dla osób, które pierwszy raz spędzą wczasy na jachcie, osób oczekujących wypoczynku, relaksu oraz dla rodzin nawet z małymi dziećmi. Cały czas w zasięgu wzroku mamy wyspy lub ląd.

Żeglujemy wyłącznie przy ładnej pogodzie. Nie każdy lubi rozfalowane morze, na którym mocno buja jachtem na boki. Na Chorwacji praktycznie nie ma takich fal. Możemy natomiast takie trudne warunki spotkać na innych akwenach, które znamy z folderów i które wydawałyby się atrakcyjniejsze tak jak wyspy Kanaryjskie, Kuba, Karaiby czy Tajlandia. 

Jacht to pływający hotel - to jedna z wielu zalet tej formy wypoczynku.

Każda para otrzymuje prywatną zamykaną kabinę. Na jachcie dostępna jest co najmniej jedna łazienka z prysznicem (w większych kilka).

Do dyspozycji jest też spory salon o wysokości co najmniej 1,8 metra (nazywany messą), gdzie mogą usiąść jednocześnie wszyscy uczestnicy rejsu.

Na rufie (tylna część jachtu) znajduje się taras (kokpit) z miejscami do siedzenia / leżenia/ opalania się. Taras można zadaszyć, tworząc kojące schronienie przed słońcem dla osób, które w tym momencie nie chcą się opalać.

Więcej o zakwaterowaniu na jachcie
Zakupy spożywcze są robione na miejscu. Praktycznie codziennie jesteśmy w pobliżu sklepu, Nie trzeba wszystkiego kupować na zapas. Staramy się jadać smacznie i zdrowo. Unikamy konserw i zup z torebek. Zwyczajowo dzielimy się na wachty/dyżury. Każdego dnia inny pokój ma dyżur w kuchni i przygotowuje posiłki dla wszystkich przez jeden dzień. Następne dni już nie musi kulinarnie robić nic. To sprawdzone i powszechnie stosowane rozwiązanie. Ułatwia organizację i jest wygodne dla wszystkich uczestników. Są wakacje i chodzi o to, by jak najmniej czasu spędzać w kuchni. Dla chętnych mamy opracowane i przygotowane przepisy na różne morskie smakołyki. Kalmary, małże, ryby i najlepszą ośmiornicę na świecie. Jeżeli będziecie chcieli poszaleć w kuchni, chętnie podzielimy się naszą wiedzą z wami.

Wyżywienie jest dostosowane do oczekiwań załogi, na jachcie jest poniżej 10 osób - dlatego wyżywienie można dostosować do Waszych oczekiwań.

W każdym przypadku posiadamy sprawdzone rozwiązania, które ułatwiają organizację wyżywienia.

Możemy posiłkować się na jachcie, w restauracjach lub dowolny mix. Możemy samodzielnie zdobywać część wyżywienia: kalmary, ośmiornice, ryby - świeże, bo właśnie złowione.

Więcej o wyżywieniu

Oferta, którą przeglądasz przygotowana jest dla każdego - to rejs turystyczno-rekreacyjny, jacht służy nam za hotel, środek transportu i źródło przyjemności. Jeżeli jesteście zainteresowani rejsem typowo żeglarskim, regatami prosimy o zgłoszenie się z informacją o celu.

Dlatego nie wymagamy żadnego doświadczenia żeglarskiego, umiejętności czy sprawności fizycznej podczas rejsu.

Zapraszamy wszystkich, całe rodziny z dziećmi w dowolnym wieku, seniorów (dla małych dzieci jacht dodatkowo wyposażany jest w specjalną siatkę bezpieczeństwa - może być dodatkowo płatna).

Proszę mieć jednak na uwadze, że jeżeli wybierają się Państwo w mniej niż 6-8 osób (to minimalna liczba osób, aby mieć jacht wyłącznie dla siebie) konieczne jest dobranie pozostałej załogi. W zależności od pozostałych osób zapisanych na ten rejs (informacje o pozostałej załodze otrzymasz po zapisaniu się). Nie wszyscy chcą rejsu z dziećmi poniżej 7 lat. Oczywiście nie dotyczy grup zajmujących cały jacht (min 6 osób).

W przypadku zgłoszenia rodziny z dziećmi staramy się dobrać podobną rodzinę jako pozostałą załogę.

Więcej o rejsach z dziećmi

Jachty dają większe możliwości w zakresie dodatkowych atrakcji. Tutaj bez uciążliwych dojazdów stale zmieniamy lokalizację, odwiedzając wiele atrakcji różnego rodzaju.

Jedynym problemem, jaki się może zdarzyć, jest to, że samo spędzanie czasu na jachcie (wraz z kąpielami, opalaniem się i spacerowaniem po miasteczkach, które odwiedzamy) sprawia, że czasem trudno znaleźć czas na inne atrakcje. Nuda tutaj nie występuje.

Kąpiemy się bezpośrednio z jachtu, na jachcie znajduję się specjalny pomost wraz z opuszczaną drabinką ułatwiającą powrót na jacht z wody. Woda jest bardzo czysta, snoorkowanie w okularach to wielka frajda. Na tylnym pomoście znajduje się też zewnętrzny prysznic ze słodką wodą, którą możemy spłukać z siebie morską wodę. Najczęściej mamy też ponton, który umożliwia podpływanie do niezamieszkałych wysepek...

W zależności od naszych zainteresowań, preferencji i odwagi uatrakcyjniamy pobyć poprzez:

  • zwiedzanie (oczywista oczywistość :)
  • rafting (spływy rwącą rzeką)
  • nurkowanie, snoorkowwanie
  • subwing, flyboard
  • i wiele więcej...

Proszę podczas zamówienia lub w trakcie przygotowań do rejsu w rozmowie z konsultantem o określenie, jeżeli zależy Państwu na konkretnych atrakcjach. Czasem należy dostosować przebieg rejsu, aby być w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie. Wszystkim się zajmiemy, ale nie zawsze wszystko jest możliwe.

Więcej o atrakcjach podczas rejsów

Po zapisaniu się na rejs otrzymują Państwo szczegółowe informacje i prośbę o potwierdzenie.

Po potwierdzeniu wysyłana jest umowa i faktura.

Płatność:

  • 1. rata 50% po podpisaniu umowy
  • pozostałe 50% do 60 dni przed imprezą
  • Płatność może być w Euro lub PLN
  • W przypadku anulowania imprezy otrzymują Państwo propozycje udziału w innym rejsie lub zwrot 100% wpłaconej kwoty.

Rejsy rozpoczynają się w soboty i kończą w sobotę.

Zaokrętowanie: sobota od godziny 17:00
Wyokrętowanie: sobota do godziny 09:00

W przypadku samodzielnego dojazdu należy dojechać w sobotę godziny dowolne. W tym dniu organizuje się zakupy i wypływa z portu, więc w niedzielę rano możliwy jest także dojazd na niedzielę (Ewentualnie inny dzień na trasie rejsu).

Na rejsach turystycznych z kasy jachtowej opłacane jest ubezpieczenie kaucji za jacht, co zwalnia załogę z odpowiedzialności oraz konieczności oczekiwania na sprawdzenie jachtu po rejsie.

Na każdym naszym jachcie dostępne jest bezpłatnie:
  • WIFI
  • ponton
  • pościele
  • w pełni wyposażony aneks kuchenny (ciepła, zimna woda, gaz, piekarnik, lodówka)

Trasa rejsu:

Tutaj możesz wybrać sobie trasę wg własnych zainteresowań i preferencji.

Parki narodowe rzeki Krka i Wyspy Kornaty

Wspaniała rekreacyjna trasa. Bezpieczna, sprawdzona, idealna na pierwsze morskie wojaże. Odkryj najpiękniejsze miejsca parków narodowych, zielonych wysp i malowniczych wysp regionu Dalmacji. Żegluj szlakiem wysp i parków narodowych. Zobaczysz mnóstwo atrakcji z najsłynniejszymi wodospadami Krka, twierdzami w Sibeniku i jednymi z najsłynniejszych wysp świata - archipelagu "Kornaty". To dzięki setkom zielonych wysp, lazurowej wodzie, słońcu i wspaniałemu klimatowi, Chorwacja jest często nazywana Karaibami Europy.

Czytaj więcej Wybierz

Split - szlakiem Marco Polo © Korcula

Słynny podróżnik i kupiec, odkrywca nowych szlaków handlowych do Cesarstwa Chin, Indii... Z pochodzenia Wenecjanin z urodzenia Chorwat. Wypływając ze Splitu, przenosimy się do pradawnych czasów, gdy królował nad miastem Pałac Cesarza Dioklecjana, a Marco Polo przecierał Jedwabny Szlak ...my przeżyjemy żeglarską przygodę, odwiedzając te miejsca, które i on na pewno odwiedzał na Chorwacji. Split,Korcula,to tylko nieliczne miejsca które odwiedzisz.

Czytaj więcej Wybierz

Trogir - Wenecja Południa ©

Poczuj się jak prawdziwy wenecjanin... rozpocznij swój rejs na tej słynnej wyspie. Wpisana na listę dziedzictwa kulturowego UNESCO. Jedna z kilku jedyna na świecie starówka położona na wyspie. Średniowieczne mury, kamienice starówki, wąskie uliczki tworzą niepowtarzalny klimat, czym przyciągają tłumy ludzi z całego świata. Trogir jest idealnym miejscem wypadowym w stronę południowych wysp Chorwacji. Korcula, Hvar, który powala zapachami lawendy i historii a Bisevo zaprasza do Błękitnej Groty.

Czytaj więcej Wybierz

Split - trasa historyczno militarna i Błękitna Grota

Wspaniałe żeglowanie, morska przygoda i spotkanie z historią tą odległą i tą najbliższą. Punktem docelowym jest wyspa Vis. Magiczne miejsce. Od czasu drugiej wojny światowej przez blisko 50 lat była zamkniętą strefą wojskową. Była zamkniętą strefą wojskową o znaczeniu strategicznym. Wyspa Vis jest nazywaną bramą Adriatyku. Po dotarciu do celu wspaniałym pomysłem jest wycieczka objazdowa po wyspie. Droga wiedzie szczytami, z których panorama na archipelag Kornaty zniewala widokami. Warto odwiedzić grotę Tita, lokalną manufakturę winiarską, fort George i bunkry... Z Komiży jest tylko dwadzieścia minut drogi do jednej z najsłynniejszych grot na świecie. Błękitna Grota to cud natury, którego nie trzeba poprawiać w Photoshopie, bo woda świeci błękitem, jak by była podświetlana od spodu...

Czytaj więcej Wybierz

Split - szlakiem Cesarza Dioklecjana

Trasa szlakiem Cesarza Dioklecjana to jak podróż w czasie ... Cesarz Dioklecjan właśnie Split wybrał jako miejsce swojej letniej rezydencji. Z wyspy Brac sprowadzał marmur na budowę pałacu... z tego samego białego marmuru zbudowano siedzibę prezydentów USA, BiałyDom... a Makarska Riviera jest do dzisiaj najbardziej rozrywkową częścią Chorwacji. Trasa z gatunku łatwych poprowadzi nas pomiędzy urokami żeglarstwa, Cesarzem, tańcem i błogim wypoczynkiem na plaży... A Omis była gniazdem i siedzibą najniebezpieczniejszych Piratów, którzy grasowali na Adriatyku.

Czytaj więcej Wybierz

Rejs Sylwestrowy Chorwacja

Sylwester to szczególny moment w roku. Myślisz, że można by go spędzić wyjątkowo ? Zupełnie inaczej niż zwykle ? Jak by to było, tak zamiast na domówce, czy miejskim rynku spędzić go na odkrywaniu nowych miejsc, pełnych zapachów kuchni  Chorwackiej z nutą regionu Dalmacji?

Czytaj więcej Wybierz

Trasa Homara i Langusty

Trasa Homara i Langusty to nasza propozycja dla żeglarzy lubiących wyspiarskie klimaty oraz dania kuchni śródziemnomorskiej.
Malowniczy rejs między najbardziej znanymi wyspami Chorwacji - Hvar, Brac, Vis aż do najdalej wysuniętej wyspy Lastovo, to prawdziwa morska przygoda. Trasa pełna niesamowitych widoków, zapachów i smaków kuchni dalmatyńskiej. Jest przygodą i podróżą do miejsc niezwykłych takich jak choćby słynna w całym świecie ciemna Błękitna Grota, w której woda świeci kolorem błękitu niczym podświetlany basen nocą.

Czytaj więcej Wybierz

Trasa Północna - wyspa Krk, Punat, średniowieczny Rab, wyspa Olib

Wyspa i miasto Krk. Punat, Mali Losinj, wyspa Rab, wyspa Olib,
Przepiękna i urokliwa trasa. Jest typu łatwego, idealna dla osób ceniących sobie ciszę, spokój, relaks. Zaczynasz swoją przygodę z morzem, chcesz cieszyć oczy wspaniałymi krajobrazami i widokami? Poznaj przyjemność żeglowania.
To jest właśnie propozycja dla Ciebie.

Czytaj więcej Wybierz

Wybierz standard rejsu aby zobaczyć informacje o jachtach na kttórych odbywa się rejs.

Poniżej porównanie dostępnych jachtów.


Jacht 3 kabinowy

Jachty 3 kabinowe - idealne dla 6/7osób. Posiada 3 kabiny z opodwójnym łóżkiem 2 kabiny rufowe Środek między dziobem a rufą jachtu to messa/salon ze stołem i kanapą przy którym komfortowo zjecie posiłek pod pokładem, aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem (kuchenką i piekarnikiem, lodówką, garnkami, patelnią, talerzami, kubkami, szklankami, sztućcami etc) a także szafki, szafeczki i zakamarki. Na jachcie jest jedna toaleta z prysznicem oraz dodatkowy prysznic na rufie. 

 

Typ: Jacht żaglowy 3 kabinowy 
Długość: 11.40 m
Ilość łóżek: 8
Ilość kabin: 3
WC / Prysznic: 1
 
 

Jacht 4 kabinowy

Jachty 4 kabinowe posiadają 4 kabiny noclegowe. Salon jest dużo większy niż w 3 kabinowym. Dostępne są także co najmnie 2 łazienki.

 

 
   

Katamaran

Katamarany posiadają co najmniej 4 kabiny 2 osobowe, każda z prywatną łazienką. Dostępny jest także bardzo duży salon oraz tarasy (często przedni i zawsze tylny)

 
 

Jachty motorowe

Jachty motorowe - to wyjątkowo komfortowe jednostki, ich wnętrza są na wysokim hotelowym poziomie. Organizujemy wyjazdy na takie jachty wyłącznie prywatnie (bez względu na to ile osób ma grupa wynajmuje się cały jacht). Poniższy przykład Ferretti 680 to nasza największa jednostka, jacht którym można zorganizować bankiet dla max 20 osób. Miejsc noclegowych jest 8 (w 4 pokojach) z tym że jedna kabina zarezerwowana jest dla pracowników obsługi (2 osoby) które są wliczone w cenę wynajmu.

...Jach ten posiada 2 silniki po 1200 KM – co zapewnia niesamowite przeżycia podczas podróży… 
Dane techniczne
Długość 21,20 m
Szerokość 5,63 m 
Zanurzenie 1,72 m 
Pokoje   3 pokoje 2 osobowe + osobna kabina dla obsługi + salony i tarasy
Waga 48,70 T
Silnik MAN: 2 882 kW
Producent Ferretti S.p.A. 
 
 

Rozliczenie kosztów:

€420/os Dodatkowo do zabrania jest kwota na na *kasę jachtową 150 EUR
Kasę jachtową trzyma wybrany z członków załogi skarbnik i rozlicza ją w czasie rejsu.

Pakiet obejmuje:
- miejsce w kabinie dwuosobowej
- usługa skippera/kapitana
- skipper śpi w messie

*Kasa jachtowa jest ogólnie przyjętą zasadą. To składka do wspólnej kasy już na jachcie.
Kasą jachtową zarządza i rozlicza na bieżąco sama załoga, najczęściej przez wybranego ze swojego grona skarbnika.
To bardzo wygodna forma. Jeśli np trzeba zrobić zakupy, to wiadomo od kogo wziąć pieniądze a po zakupach dać skarbnikowi resztę i paragon. Dzięki temu unika się codziennych rozliczeń, typu - ja kupiłem chleba za 3 eur a ktoś ser za 2 eur i ciągłego rozliczania i oddawania sobie pieniędzy.

Z kasy jachtowej płaci się za:
- kaucja bezzwrotna za jacht
- sprzątanie końcowe
- transit log
- podatek turystyczny
- opłaty za postój w porcie, prąd i wodę
- paliwo do jachtu
- Internet na jacht
- zakupy spożywcze
Skipper nie składa się do kasy jachtowej. Należy mu zapewnić 3 posiłki dziennie w standardzie załogi.
-------------
*Opłaty portowe (prąd, woda, postój jachtu)
Odwiedzamy różne porty, wiąże się to z różną wysokością opłat - port bazowy jest bezpłatny.
*Paliwo do jachtu
Pływanie na żaglach nic nie kosztuje. Lecz pływa się również i na silniku. Jacht ma wbudowany silnik - spalanie ok.3-4 litrów/godzina.
*Kaucja bezzwrotna za jacht
Na wypadek jakiś uszkodzeń jachtu pobierana jest opłata na tzw ubezpieczenie kaucji, które pokrywa ew powstałe szkody z tzw udziału własnego. Np pęknięte okno.
*Transit log/Final cleaning - przygotowanie jachtu do rejsu,pozwolenie na pływanie, sprzątanie końcowe
*Podatek turystyczny - to lokalna opłata klimatyczna 1 eur/os/dzień
---------------

Transport i dojazd:
Pomagamy w logistyce transportu, zakupu biletów i transferów z i na lotnisko.
- Autokar – specjalny autobus żeglarski. Jedzie przez całą Polskę i rozwozi uczestników rejsu bezpośrednio do mariny, w której zaczynają i kończą rejs. Prawie pod jacht. Wygodne rozwiązanie. Dzięki temu nie trzeba z miasta czy dworca szukać jak dostać się do mariny.
- Samochodem – dojazd od południowej granicy Polski, to ok. 1000 km. Istnieje możliwość dojazdu z innymi uczestnikami rejsu jednym autem wg indywidualnych ustaleń.
- Samolot – Najbliższe lotnisko dla tej trasy to Zadar,(ok. 20 km). Czasem więcej połączeń lotniczych można znaleźć do lotniska Split (konieczność dojazdu z lotniska Split ok. 100 km – pomagamy w organizacji transferu z lotniska).

Interesująca oferta?

Dołącz do osób zainteresowanych ofertą, aby wstępnie zarezerwować miejsce oraz otrzymać dostęp do dodatkowych informacji.

Udostępnij:
wydrukuj facebook google twitter linkedin

0

Dni fantastycznych wczasów

7

Noclegów w dwu osobowych zamykanych kabinach na jachcie z łazienką, salonem i tarasem

0

Dni do rozpoczęcia imprezy. Ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.

0

Łączny koszt w Euro bez ukrytych opłat i niespodzianek

Termin: 2019-04-27 do 2019-05-04 (7 dni pobytu)

Rozpoczęcie: 2019-04-27T00:00:00+02:00.

Miejsce: Chorwacja

Zakwaterowanie: W kabinie 2 osobowej.

Wyżywienie: W ramach kasy jachtowej

Cena zawiera:

€420/os

+ €150 Kasa jachtowa (do zabrania na rejs - na wyżywienie na jachcie, paliwo, opłaty za porty, podatek turystyczny itd.)

Dołącz do tego rejsu

Dołączenie do rejsu nie zobowiązuje do zakupu.
Otrzymasz informacje o innych uczestnikach, warunki itd

Zalety tej oferty

  • Standardowej klasy jachty morskie
  • Miejsce w kabinie dwuosobowej
  • Usługa skippera/kapitana
  • Kasa jachtowa

Rabaty

  • 5% zamówienie powyżej 4 osób
  • 5% powracający klient
  • Maksymalny rabat 10%

Potrzebujesz więcej informacji?

Gwarancja ceny

  • Najniższe marże - jeżeli kupisz u nas czarter i znajdziesz taniej zwrócimy Ci różnicę
  • Kompletne ceny - nasze ceny nigdy nie zawierają żadnych ukrytych opłat.

Gwarancja jakości

  • Ponad 20 lat doświadczenia
  • Wszystkie jachty są ubezpieczone od wszelkich uszkodzeń
  • Dziesiątki organizowanych rejsów rocznie
  • Stała opieka podczas rejsu
  • Własna flota oraz umowy z globalnymi operatorami
  • Doświadczeni skipperzy
  • Ponad 3000 osób lubi nas za to co robimy
  • Ponad 100 firm partnerskich na całym świecie

Opcjonalne Atrakcje

Opcjonalne atrakcje w trakcie rejsu

Odkryj Chorwację

Karaiby europy, odkryj prawdziwy relaks na pływającym hotelu

Zapytanie o rejs

Wypełnienie tego formularza nie zobowiązuje cię do udziału w rejsie. Po wysłaniu formularza otrzymasz email ze szczegółami - wtedy podejmujesz ostateczną decyzję. Dlatego jeżeli interesuje Cię rejs śmiało wypełnij formularz.

pola wymagane

Zadzwoń teraz

Infolinia: 801 00 30 34 lub z komórki Telefon: +48 12 38 48 490

Zeskanuj powyższy kod telefonem, aby otworzyć na nim tą stronę