Adriatic Croatia International Club - ACI

Poniżej przedstawiam listę marin ACI z telefonami i mailem oraz cennik marin. Ceny czasem nieznacznie zmieniają się, dlatego proszę poniższe stawki z tabelki traktować jako przykład. Mariny bardziej popularne typu Skradin, Trogir są droższe niż np. Sukosan.

Ceny są podane w euro za jeden dzień postoju.
Wysokość opłaty zależy od długości jachtu. Ceny za postój w marinie są podane w euro za metr długości jachtu.
W cenie jest wliczony dostęp do toalet i pryszniców 24h i dotankowanie jachtu i prądu. Jeżeli nie korzystamy z wody i prądu, opłata jest niższa, lecz trzeba to ustalić od razu w recepcji, inaczej dostaniemy z automatu fakturę na całość.

Postój za dobę:
Ceny w tabeli są w euro. Płaci się od długości jachtu. Jeżeli jacht ma 10.80 m długości - opłata jak za 11 metrów. Ceny postoju w różnych marinach dla tego samego jachtu mogą się nieznacznie różnić. W Trogirze np jest drożej niż w Zadarze.

Długość up to 8m 9m 10m 11m 12m 13m 14m 15m 16m 17m 18m 19m 20m 21m 22m 23m 30m
EUR   43 49 52 62 66 73 78 90 98 107 122 129 140 158 186 210 362

*powyższe ceny w tabelce są orientacyjne i mogą się na miejscu różnić., O konkretną cenę, proszę nas lub bezpośrednio do centrali ACI

** In the period from July 1st till August 31st prices are increased by 10%
Note: from November 1st till March 1st prices are decreased by 50%

Namiary telefoniczne i mailowe domariny zrzeszoneych w ACI
Numer mariny wykręcamy z polskiego telefonu bez zera.
Przed numerem wykręcamy tylko numer kierunkowy na Chorwację 385 numer kierunkowy na Chorwację wykręcamy na telefonie dodając z przodu dwa zera lub plus - 00385 lub +385


VHF Mariny
Wszystkie mariny ACI działają na kanale 17 tym. Często się jednak zdaża, że prościej po prostu z wody zadzwonić do mariny zapytać czy mają miejsce, lub poprosić o asystę i wskazanie miejsca do parkowania.

 

Kliknij na czerwoną łezkę na mapie i zobacz jaka to marina.

Namiary do wszystkichmarin ACI na Chorwacji:

Tel: +385 (0)21 881 544
GSM: +385 (0) 98 398-849
Fax: +385 (0)21 881 258
Email: m.trogir@aci-club.hr

ISTRIA

ACI Umag
tel.052/741-066 dzwoniąc z polski wybieramy numer kierunkowy na Chorwację 00385 52741066
e-mail: m.umag@aci-club.hr

ACI Rovinj
tel.052/842-366
e-mail: m.rovinj@aci-club.hr

ACI Pula
tel.052/219-142
e-mail: m.pula@aci-club.hr

ACI Pomer
tel.052/573-162
e-mail:m.pomer@aci-club.hr

KVARNER

ACI Optaija
tel.051/704-004
e-mail: m.opatija@aci-club.hr

ACI Cres
tel.051/571-622
e-mail:m.cres@aci-club.hr

ACI Supetarska Draga
tel.051/776-268
e-mail: m.supdrag@aci-club.hr

ACI Rab
tel.051/724-023
e-mail: m.rab@aci-club.hr

ACI Simuni
tel.023/697-457
e-mail: m.simuni@aci-club.hr

DALMACIJA - SIBENSKA REGIJA

ACI Żut
tel.022/786-0278
e-mail: m.zut@aci-club.hr

ACI Piskera
tel.091/470-0091 i końcówka 92
e-mail: m.piskera@aci-club.hr

ACI Jezera
tel.022/439-295
e-mail: m.jezera@aci-club.hr

ACI Vodice
tel.022/771-365
e-mail: m.vodice@aci-club.hr

ACI Skradin
tel.022/771-365
e-mail: m.skradin@aci-club.hr

DALMACIJA - SPLITSKA REGIJA

ACI Trogir
Tel: +385 (0)21 881 544
GSM: +385 (0) 98 398-849
Fax: +385 (0)21 881 258
e-mail: m.trogir@aci-club.hr

ACI Split
Tel: +385 (0)21 398-599
GSM: +385 (0)98 398-850
Fax: +385 (0)21 398-556
e-mail: m.split@aci-club.hr

ACI Palmiżana
Tel: +385 (0)21 744 995
GSM: +385 (0)98 398 853
Fax: +385 (0)21 744 985
e-mail m.palmizana@aci-club.hr

ACI Milna
tel. 021/ 636-306
e-mail: m.milna@aci-club.hr

ACI Vrboska
tel. 021/774-018
e-mail: m.vrboska@aci-club.hr

DALMACIJA - DUBROVACKA REGIJA

ACI Korcula
Tel: +385 (0)20 711 661
GSM: +385 (0)98 398 854
Fax: +385 (0)20 711 748
e-mail m.korcula@aci-club.hr

ACI Slano
Tel: +385 (0)51 271 288
GSM: -
Fax: +385 (0)51 271 824
e-mail marketing@aci-club.hr

ACI Dubrownik
tel. 020/455-020
e-mail: m.dubrownik@aci-club.hr

 

Jeżeli ktoś chciałby więcej szczegółowych informacji na temat postoju jachtu na dłużej, na sezon lub inne zapraszam bezpośrednio na stronę ACI
Mariny ACI na stronie ACI TUTAJ

Mapa Chorwacji

Oceń:
Udostępnij ten artykuł: facebook google twitter linkedin